jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۰۱۸   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۲

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید پنج شنبه گذشته تولد 30 سالگی خود را جشن گرفت.

کریس رونالدو به پیشواز تولدش می رود +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این جشن تولد رونالدو با همه جشن تولدهای قبلی او یک تفاوت اساسی داشت. ستاره بی بدیل دنیای فوتبال پنج شنبه در حالی تولد خود را در کنار خانواده اش در ویلای باشکوه خود جشن می گیرد که وارد دهه چهارم زندگی خود شده چرا که دیگر 30 ساله شده است. بر طبق گزارش دیلی میل او برنامه مفصلی را برای 30 سالگی خود ترتیب داده بود.

مرد سال فوتبال جهان در سال 2014 در حالی تولد خود را جشن گرفتکه بر خلاف سال گذشته نامزدش ایرینا شایک در کنار او نیست چرا که این دو چند هفته پیش از هم جدا شدند. پس از آن جدایی رونالدو از لحاظ روحی به هم ریخت اما این جشن تولد که با حضور خانواده و دوستانش است قطعا روحیه او را تغییر داده است.

عکسی که در زیر می بینید خود رونالدو به مناسبت سی سالگی اش در اینستاگرام منتشر کرده است. او با انتشار این عکس از همه کسانی که تولدش را به او تبریک گفتند تشکر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر