معاون دبیرکل حزب الله لبنان:

مقاومت در جنگی که واقع نشده بود پیروز شد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: عملیات مقاومت در مزارع شبعا، پیروزی سوم مقاومت پس از پیروزی های سال های 2000 و 2006 بود.
کد خبر: ۷۶۷۷۰۲
مقاومت در جنگی که واقع نشده بود پیروز شد

شیخ نعیم قاسم در دیدار با برخی اعضای کمیته جوانان و دانشجویی جریان ملی آزاد به رهبری «میشل عون» گفت: روابط میان حزب الله و جریان ملی آزاد از یک تفاهم کوچک آغاز شد و به یک ائتلاف نامحدود رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره عملیات موفقیت آمیز حزب الله لبنان اظهار داشت: حمله ای که رژیم اسرائیل در قنیطره انجام داد یک تجاوز آشکار بود که مقاومت را هدف قرار داد. تل آویو در نظر داشت با این حمله یک قاعده جدید را در درگیری​ها (میان حزب الله و رژیم صهیونیستی) قرار دهد بر این اساس که به ما حمله کند اما با پاسخی مواجه نشود. به این صورت که ما همواره در تیررس جنگنده ها و حملات آنها که امکان دارد هر لحظه رخ دهد، قرار داشته باشیم.

معاون دبیرکل حزب الله افزود: آنچه پس از عملیات قنیطره رخ داد در واقع یک پیروزی بزرگ برای مقاومت، لبنان و تمامی صاحبان حق بود. در این عملیات همچنین حزب الله توانست در جنگی که رخ نداده بود، پیروز شود. می توانیم بگوییم که پیروزی سوم مقاومت پس از پیروزی های سالهای 2000 و 2006 بود.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها