jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۷۰۳۸   ۱۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۹

جام جم ورزشی: لیونل مسی با اینکه در بارسلونا سخت ترین تمرینات را پشت سر می گذارد اما هرگز از همسر و تنها پسرش تیاگو غافل نمی شود.

لیونل مسی، ستاره خانواده دوست +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی به عنوان خانواده دوست ترین بازیکن بارسلونا شناخته می شود، بازیکنی که با وجود دلمشغولی های بسیار در دنیای فوتبال حداقل هفته ای یک بار تمام وقتش را به خانواده اختصاص می دهد. او به همراه همسرش آنتونیا و تنها پسرش تیاگوی دو ساله به دفعات در مراکز خرید و تفریحی شهر بارسلون دیده می شود. مسی ثابت کرد در زندگی اش چیزهای مهم تری از فوتبال برای او وجود دارند.

البته او خانه دار بسیار خوبی هم به شمار می رود! مسی گفته که گاهی اوقات در خانه آشپزی می کند و همه آشپزی او را دوست دارند.

او در بارش اخیر برف بارسلونا به همراه خانواده اش به یک مکان عمومی رفت تا تمام نگاه ها را به سمت خود جلب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر