jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۶۶۰۲   ۱۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۱

جام جم ورزشی: تمجید سایتهای خارجی از دیدار ایران و عراق در جام ملتها ادامه دارد.

ایران - عراق بهتر از فینال

در شرایطی که در اکثر اوقات از بازی فینال یک تورنمنت به عنوان بهترین بازی آن تورنمنت نام برده می شود این بار و بعد از پایان جام ملتها، اکثر رسانه های خارجی بازی دیگری را به عنوان بهترین دیدار این جام انتخاب کرده اند و آن هم دیدار تیمهای ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی است.
سایت outside90 درباره این بازی نوشت: باور اینکه دیدار فینال بهترین دیدار جام نشود خیلی سخت است اما باید عنوان بهترین بازی جام ملتها را به دیدار ایران و عراق داد. دیداری که یکی از بهترین دیدارهای تاریخ جام ملتها بوده و نبرد دو کشور همسایه تمام فاکتورهای لازم برای بهترین شدن را داشت. از رد و بدل شدن گل گرفته تا حاشیه هایی که در این بازی به وجود آمد و از همه مهم تر 15 دقیقه پایانی این دیدار در وقتهای اضافه است که قطعا هیچ کسی نمی تواند آن را فراموش کند.
این سایت در ادامه گزارش خود عنوان بهترین یار دوازدهم را هم به تماشاگران ایرانی داد و درباره آنها نوشت: ایران به عنوان بهترین تیم آسیا در رنکینگ فیفا وارد جام ملتها شد و انتظارات از این تیم بسیار زیاد بود. اگر چه کی روش و تیمش در مرحله حذفی به دست عراق حذف شدند اما آنها می توانند به داشتن هوادارانی این چنین عاشق و بی نظیر افتخار کنند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها