jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۶۲۳۶   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۰

جام جم ورزشی: منزل آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی منچستریونایتد مورد حمله سارقان قرار گرفت.

حمله دزدان به خانه ستاره منچستریونایتد

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه‌های انگلیسی امروز گزارش دادند که ساعاتی پس از پیروزی 3-1 منچستریونایتد مقابل لسترسیتی، خانه ی آنخل دی‌ماریا مورد تهاجم 3 دزد قرار گرفت که البته این دزدی نافرجام باقی ماند.

روزنامه سان مدعی شد که 3 سارق مسلح، قصد داشتند با شکستن در ، وارد خانه ی دی ماریا شوند ولی با روشن شدن آلارم خانه، سارقین موفق به دزدی نشدند و گریختند. این حادثه حدود ساعت 8 شب شنبه شب رخ داده، درست چند ساعت پس از پیروزی 3-1 منچستریونایتد مقابل لسترسیتی.

هافبک 26 ساله به همراه همسر و دخترش، از سوی باشگاه منچستریونایتد و پلیس، به هتل منتقل شده اند تا مامورین پلیس شرایط خانه را بررسی کنند و احتمال هرگونه خطر دیگری را از بین ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر