jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۶۶۰۹۱   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نمایش رادیویی ساختمان 127 به کارگردانی رضا عمرانی امشب از رادیو نمایش پخش می‌شود. به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی رادیو، داستان این نمایش درباره زن کارگری است که به جرم قتل به زندان می‌افتد و نویسندگی آن را ملیحه مرادی‌جعفری برعهده داشته است. فریبا متخصص، فریبا طاهری، رویا فلاحی و محمد عمرانی از بازیگران این نمایش هستند که به تهیه‌کنندگی شهلا نیساری ساعت 19 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

رسانه‌ها و انقلاب در افق روشن

برنامه افق روشن رادیو سلامت امروز به موضوع نقش رسانه‌ها در الگوسازی انقلاب اختصاص دارد.

این برنامه کاری از گروه سلامت اجتماعی است که از ساعت 9 و 5 دقیقه با حضور محمد امامی، کارشناس حوزه فرهنگ و رسانه و علیرضا دباغ، کارشناس رسانه و استاد دانشگاه صداوسیما به موضوع نقش رسانه‌ها در الگوسازی جشن انقلاب اختصاص دارد. همچنین برنامه پلاک 57 با موضوع نقش رهبری در هدایت انقلاب امروز ساعت 8 و 40 دقیقه از رادیو معارف پخش می‌شود.

سازها در رادیو فرهنگ کوک می‌شود

سازهایی که برای وطن کوک شد امروز ساعت 10 از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.این برنامه به معرفی و بررسی آثار موسیقایی می‌پردازد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تولید شده است. برنامه راویان فجر هم امروز ساعت 13 و 45 دقیقه از این شبکه رادیویی پخش می‌شود و به وقایع‌نگاری انقلاب اسلامی از ورود حضرت امام خمینی(ره) به تهران اختصاص دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر