jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۵۸۱۴   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۵

جام جم ورزشی: همین دو هفته پیش بود که گرث بیل هافبک ولزی رئال مادرید به دلیل پاس ندادن به رونالدو که در موقعیت صد در صد گل قرار داشت انتقادهای زیادی را متوجه خود کرد.

یک خودخواهی دیگر از گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید شب گذشته در هفته جدید لالیگا با چهار گل سوسیه داد را در هم کوبید اما اگر خودخواهی گرث بیل نبود گل های بیشتری به ثمر می رسید. گرث بیل پاس کریم بنزما را با خودخواهی و در شرایطی که می توانست اجازه دهد خامس به توپ ضربه بزند به بیرون زد.

در تصاویر مشخص بود که خامس از این اقدام خودخواهانه بیل عصبانی شده است. پیش از این بیل در دو بازی مقابل والنسیا و اسپانیول در شرایطی که می توانست بنزما و رونالدو را که در شرایط بهتری برای گلزنی بودند صاحب توپ کند خود ضربه را زد تا رونالدو از خشم فریاد بکشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها