jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۰۶۸   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

حمله شدید یک روزنامه به امیر قلعه نویی +تصاویر

جام جم ورزشی : صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هفتم بهمن ماه را اینجا ببینید.

حمله شدید یک روزنامه به امیر قلعه نویی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران به تهران بازگشت تا اکثر روزنامه های ورزشی گزارش مفصلی در اینباره تهیه کنند. درکنار بازگشت تیم ملی فوتبال ایران دیپورت بازیکن هپاتیتی پرسپولیس نیز تبدیل به تیتر یک شده است. اظهار نظر علی کفاشیان مبنی بر اینکه اگر کی روش برکنار شود باید پنج میلیارد غرامت پرداخت شود نیز دیگر تیتر روزنامه ها است. اما در این میان بیانیه امیر قلعه نویی علیه کارلوس کی روش نیز بسیار مورد توجه روزنامه ها قرار دارد ، این در حالیست که روزنامه شوت به شدت به سرمربی آبی ها حمله کرده است. این روزنامه که چندی پیش به دلیل شکایت امیر قلعه نویی با مشکلات زیادی روبرو شده بود در شماره امروز خود حملاتی همه جانبه به سمت سرمربی آبی ها ترتیب داده است. مصاحبه حسن روشن علیه قلعه نویی و یادداشتی با تیتر "شر مرسان" بخشی از تیترهای روزنامه شوت علیه قلعه نویی اسعت.

تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر