jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۰۶۸   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

حمله شدید یک روزنامه به امیر قلعه نویی +تصاویر

جام جم ورزشی : صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هفتم بهمن ماه را اینجا ببینید.

حمله شدید یک روزنامه به امیر قلعه نویی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران به تهران بازگشت تا اکثر روزنامه های ورزشی گزارش مفصلی در اینباره تهیه کنند. درکنار بازگشت تیم ملی فوتبال ایران دیپورت بازیکن هپاتیتی پرسپولیس نیز تبدیل به تیتر یک شده است. اظهار نظر علی کفاشیان مبنی بر اینکه اگر کی روش برکنار شود باید پنج میلیارد غرامت پرداخت شود نیز دیگر تیتر روزنامه ها است. اما در این میان بیانیه امیر قلعه نویی علیه کارلوس کی روش نیز بسیار مورد توجه روزنامه ها قرار دارد ، این در حالیست که روزنامه شوت به شدت به سرمربی آبی ها حمله کرده است. این روزنامه که چندی پیش به دلیل شکایت امیر قلعه نویی با مشکلات زیادی روبرو شده بود در شماره امروز خود حملاتی همه جانبه به سمت سرمربی آبی ها ترتیب داده است. مصاحبه حسن روشن علیه قلعه نویی و یادداشتی با تیتر "شر مرسان" بخشی از تیترهای روزنامه شوت علیه قلعه نویی اسعت.

تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها