فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: فردی که با راه اندازی صندوق محلی و به بهانه دادن وام از ۸۰ شهروند «نسیم شهر» کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس شهرستان بهارستان غرب استان تهران دستگیر شد.
کد خبر: ۷۶۳۷۸۹
پرداخت وام، ترفند زن کلاهبردار بود

سرهنگ داود عبدالمالکی گفت: درپی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در خصوص این که فردی با راه اندازی صندوق محلی در نسیم شهر از شهروندان نسیم شهری مبلغ یک میلیارد و۲۳۱ میلیون تومان کلاهبرداری کرده، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با کلاهبرداری قرارگرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و پلیسی موفق به شناسایی متهم که زنی جوان و با تحصیلات دانشگاهی بود، شده و در عملیاتی وی را در یکی از محله های نسیم شهر دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد متهم به نام «فریبا» با راه اندازی این صندوق به شهروندان وعده داده بود که هر مبلغی در این صندوق به مدت چهار ماه پس انداز کنند به همان اندازه، وام دریافت خواهند کرد و به این شیوه از ۸۰ شهروند نسیم شهری، مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۲۳۱ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ عبدالمالکی افزود: متهم در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود اعتراف و اقرار کرد همه مبالغی را که از شکات اخذ کرده به حساب خودش واریز کرده وی پس از تحویل به مرجع قضایی برابر حکم صادره با قرار ۳ میلیارد تومانی روانه زندان شد.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها