jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۳۷۲۷   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۳

جام جم ورزشی: یک بار ؟ دو بار؟ سه بار؟ خیر، 9 بار! 9 کارت قرمز برای دوران فوتبالی که هنوز به پایان نرسیده و بخش عمده ای از آن باقی مانده خیلی زیاد است.

چقدر اخراج می شوی پسر؟! +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو در دیدار رئال مادرید و کوردوبا در هفته اخیر لالیگای اسپانیا یک کارت قرمز دریافت کرد. اینکه به چه دلیلی این کارت را گرفت و سه جلسه محرومیت در انتظار اوست بماند، نکته مهم این است که این کارت قرمز تنها کارت قرمزی نبوده که مرد سال فوتبال دنیا در سال 2014 از داوران گرفته و در واقع این نهمین کارت قرمز دوران فوتبالی او تاکنون محسوب می شده است. به همین بهانه نگاهی می اندازیم به همه کارت های قرمزی که رونالدو تاکنون در فوتبال گرفته است:

1- عکس زیر وقتی را نشان می دهد که رونالدو برای نخستین بار اخراج شد. او نخستین فصل حضور خود را در منچستریونایتد تجربه می کرد. کریس مقابل آستون ویلا اخراج شد و دلیلش چیزی نبود جز دایو (شیرجه زدن تصنعی برای فریب داور):

2- دیدار منچستریونایتد با منچسترسیتی نخستین باری بود که رونالدو با دریافت یک کارت قرمز مستقیم اخراج می شد. او تکل خیلی بدی بر روی بازیکن حریف رفته بود. رونالدو پس از دریافت کارت قرمز بدون اینکه ناراحتی در چهره اش دیده شود راهی رختکن شد:

3-دیدار منچستریونایتد با پورتموث سومین جایی بود که اخراج دیگری از رونالدو رقم خورد. او عمدا با سر به ریچارد هیوگز بازیکن حریف ضربه زد تا اخراج شود. او در هنگام خروج از زمین باز هم خونسرد و خوشحال به نظر می رسید:

4- چهارمین کارت قرمزی که رونالدو با پیراهن منچستریونایتد گرفت در واقع آخرین کارت قرمز او با این تیم بود. این اتفاق در دیدار منچستریونایتد با رقیب همشهری یعنی منچسترسیتی افتاد. رونالدو در آن دیدار در نیمه نخست یک کارت زرد گرفته بود اما هنگامی که با دست توپ را از جلوی صورتش دفع کرد کارت دوم را گرفت و اخراج شد:

5- کریستیانو رونالدو در رئال مادرید وقتی کارت قرمز گرفت که نخستین فصل حضور خود را در این باشگاه تجربه می کرد. او مقابل آلمریا در هفته های آغازین لالیگا در سال 2010 اخراج شد. این پنجمین کارت قرمز دوران فوتبالی کریس محسوب می شد. او را درعکس زیر هنگامی می بینید که پس از دریافت کارت قرمز دوان دوان به سمت رختکن می رود:

6- فقط یک ماه طول کشید تا رونالدو دومین کارت قرمز خود را با پیراهن رئال مادرید بگیرد. این اتفاق مقابل مالاگا افتاد. رونالدو ضربه ای عمدی به صورت میتیلیگا بازیکن حریف زد تا بدون درنگ با کارت قرمز داور مواجه شود. او را پس از دریافت کارت قرمز می بینید:

7- رئال مادرید در فصل 2013-2012 به فینال کوپا دل ری راه یافت تا مقابل همشهری خود یعنی آتلتیکو مادرید. رونالدو گل اول بازی را زد اما دقایق بسیار بدی برای مادریدی ها در راه بود. رئال ابتدا مساوی کرد سپس در وقت های اضافه گل دوم را هم خورد و بدتر از آن رونالدو پس از درگیری و خطا بر روی گابی بازیکن آتلتیکو مادرید اخراج شد.

8- هشتمین کارت قرمز عمر فوتبالی رونالدو به یک ماه پیش برمی گردد. پنجه گرگی او به صورت بازیکن بیلبائو باعث شد داور دست به جیب شود و به او کارت قرمز بدهد. باشگاه رئال مادرید برای اینکه کارت قرمز رونالدو را منتفی کند درخواست تجدیدنظر داد اما این کارت به قوت خود باقی ماند. رونالدو پس از اخراج لبخندی تلخ زد و بیرون رفت:

9- نهمین کارت قرمز مرد سال فوتبال جهان در سال 2014 همین هفته پیش بود. او در دیدار با کوردوبا در لالیگا بر روی ادیمار مدافع حریف خطایی واضح انجام داد. او با این بازیکن درگیری پیدا کرد و ضربه ای به صورت وی زد. داور هم بی درنگ به او کارت قرمز نشان داد. رونالدو پس از این چند کارت قرمز دیگر می گیرد؟! شاید او تغییر رویه بدهد و دیگر هرگز او را در شمایل یک بازیکن اخراج شذه نبینیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها