jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۱۰۰   ۲۹ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۹

جام جم ورزشی: تیم والیبال زنیت‌کازان روسیه در غیاب سعید معروف، بازیکن جدید خود توانست گروژنی را شکست دهد.

پیروزی کازان بدون کمک معروف +عکس

تیم والیبال زنیت‌کازان روسیه در ادامه مسابقات لیگ این کشور در دیداری خانگی برابر گروژنی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای با نتایج 25 بر 15، 25 بر 17 و 25 بر 15 حریف خود را شکست داد.

در این مسابقه سعید معروف، پاسور جدید تیم زنیت به میدان نرفت و به همراه مت اندرسون آمریکایی تماشاگر پیروزی یارانش بود. طبق برنامه ریزی انجام شده معروف به همراه تیم زنیت کازان روز هفتم بهمن‌ماه امسال عازم کشور آلمان می‌شود تا در مسابقات لیگ والیبال اروپا شرکت کند و به نظر می‌رسد معروف نخستین حضورش در تیم زنیت را تجربه کند.

تیم زنیت در حال حاضر با 51 امتیاز از 20 بازی بعد از بلگوری در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ روسیه قرار دارد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها