jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۰۷۰۱ ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۱

شب بزرگداشت محمدعلی کشاورز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ۲۷ دی ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد و طی آن کشاورز با لحنی صمیمی به حاضران گفت: خانوم ها و آقایون چاکر و مخلص همتون هستم.

هنرمندان در مراسم تجلیل از محمدعلی کشاورز/ تصاویر

شب بزرگداشت محمدعلی کشاورز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران شب گذشته ۲۷ دی ماه با حضور هنرمندان تئاتر و سینما در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

در این مراسم اصغر همت به عنوان مجری مراسم حضور داشت. وی با اشاره به غنی بودن تئاتر در دوران حضور محمدعلی کشاورز و هم نسلانش بر صحنه، گفت: هنوز جای این عزیزان روی صحنه تئاتر خالی است. وقتی فیلم اجرای نمایش «بازی استریندبرگ» به کارگردانی مرحوم استاد سمندریان را با بازی محمدعلی کشاورز، هما روستا و اسماعیل شنگله دیدم، حیرت کردم.

مراسم تجلیل از محمد علی کشاورز

فریماه فرجامی که بعد از چند سال دوری از عرصه بازیگری بار دیگر به ایفای نقش پرداخته نیز روی صحنه رفت و بیان اینکه من برای شما مردم کار می کنم، خطاب به کشاورز گفت: آقای کشاورز به خاطر تمام کارهایی که انجام دادید از شما سپاسگزارم.

بعد از این سخنان محمدعلی کشاورز در بین تشویق حاضران در مراسم، روی صحنه رفت. وی به زبانی ساده و صمیمی به حاضران سلام گفت و افزود: اگر کاری کردم از شما مردم الهام گرفتم. من جای جای مملکت خودم را دیدم و به جوانان علاقمند به بازیگری نیز پیشنهاد می کنم مملکت خود را بشناسند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر