jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۰۵۷۳   ۲۷ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۹

علت تعطیل شدن سریال «عشق تعطیل نیست» حساسیت گروه تولید است

توضیح مهناز افشار درباره شایعات اخیر

مهناز افشار با انتشار دو یادداشت جداگانه در اینستاگرام نسبت به شایعاتی که درباره ارتباط بارداری او با توقف تولید مجموعه ویدیویی «عشق تعطیل نیست» شنیده می‌شود، توضیح داد. جالب آنکه مهرانه مهین ترابی نیز در گفت و گویی نسبت به احتمال پیگیری تولید این سریال ابراز نا امیدی کرده است.

توضیح مهناز افشار درباره شایعات اخیر

مهناز افشار در اینستاگرام خود نوشته است:

روز همه خوش،عزیزانی ابراز نگرانی از حضور من در شبکه خانگی داشتند و تعدادی هم که چرا کار تعطیل شده . عزیزان ، بی شک تمامی حساسیت و سخت گیری هایی که در این چند سال اخیر در سینما کسب کردم را با خود برای اولین حضور ، به شبکه خانگی بردم تا در منازل شما هم مهمانتان باشم ، تمام تلاشم چه در بازی و چه قصه در کل کار انجام شده و امیدوارم نتیجه راضی کننده باشد واز این تصمیم سر بلند بمانم . تعطیل شدن کار برای مدت کوتاه به دلیل حساسیت گروه تولید و کارگردانی است تا اول با امدن سی دی های قسمتهای اول تا 5 نظرات و تاثیر کار را ببینند و مجدد با کیفیت بهتر کار را جلو ببریم. کار اگر در آن تقلید احساس میکنید ، کمی صبر کنیم بعد از دیدن این چند قسمت ، حتما گروه تولید این نظرات شما عزیزان را مد نظر قرار خواهند داد ، فقط کمی صبر کنیم ، برای تصمیمات بهتر . ممنون.


وی در پستی دیگر در اینستاگرام خود نوشت:

ممنون از همه شما ها که هستین .خیلی ممنون از کامنتها،خیلی ممنون از نگرانیهاتون و حمایت ارزشمند شما عزیزان.پرسشهایی در ارتباط با مجموعه خانگی عشق تعطیل نیست در کامنتها هست.عزیزان این مجموعه یکم قبل تر عرض کرده بودم برای دانستن نظرات شما و نتیجه ساخت بعد از پخش قسمتهای اولیه ،فعلا تعطیل شده و اینکه آقای بیژن بیرنگ در حال نوشتن ادامه 6 قسمت هستند و قصه کامل نیست و من هم طبق قرار داد تا تاریخ مقرر قرارداد در خدمت کار هستم و البته امیدوار که این اولین تجربه ، در نهایت خوب شود.ممنون میشم که اگر خبرهایی که دقیق نیست را جایی مشاهده کردید ، واقعیت را اطلاع رسانی کنید . بسیار ممنون و بزودی اخبار خوب و زیبایی هم شخصا خدمت همه شما خواهم گفت.


اما در همین حال مهرانه مهین ترابی نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص تعطیل شدن این پروژه گفت: نمیدانم بعد از یک ماه تعطیلی پروژه چه بر سر بازیگران و اعضای گروه این پروژه خواهد آمد.هنگام قرارداد بستن در پروژه «عشق تعطیل نیست» با بیژن بیرنگ حرفی در خصوص وقفه این پروژه زده نشد و بازیگران و عوامل گروه در مورد شرایط کلی پروژه با مسئولان تیم صحبت کردند.قرار است 6 قسمت از سریال خانگی «عشق تعطیل نیست» راهی بازار شود و تکلیف بیست قسمت دیگر معلوم نیست. حتی این بیست قسمت فیلمنامه ای ندارد که بخواهد اجرا شود.

او درباره دلایل توقف پروژه «عشق تعطیل نیست» اظهار داشت: دلیل آن هرگز نمیتواند بارداری یکی از بازیگران اصلی این سریال باشد و نداشتن فیلمنامه عامل اصلی توقف سریال «عشق تعطیل نیست» است. نمیدانم بعد از این وقفه قرار است چه اتفاقی برای بازیگران و عوامل فیلم بیفتد. هیچکس پاسخگوی بازیگران این پروژه نیست و بیرنگ هم جواب قانع کنندهای به ما نمیدهد.به ما گفته اند که بعد از یک ماه پروژه از سر گرفته میشود، اما خود من هم از صحت آن مطمئن نیستم! (بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها