jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۰۳۴۳   ۲۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۴

جام جم ورزشی:سردار آزمون برای سومین بار در ترکیب ثابت تیم‌ملی در یک بازی رسمی حضور داشت و موفق شد سومین گل 3 امتیازی‌‌اش را هم بزند.

آزمون: گلم هم مثل شماره‌ام 20 بود

با گل آزمون، تیم‌ملی با پیروزی برابر قطر صعودش از گروه سوم جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد. سردار درخصوص گلی که به‌ثمر رساند به خبرورزشی گفت: «حس جالبی دارم و همه چیز این روزها برایم 20 است. تازه‌وارد 20 سالگی شده‌ام، شماره‌ام در تیم‌ملی هم 20 است و گلی هم که زدم 20 بود. البته کارلوس کروش خیلی شانسی شماره 20 را به من داد و خوشحالم که با این شماره این روزها همه چیز برایم خوب پیش می‌رود و ظاهراً عدد 20، عدد شانس من است. خوشحالم هواداران تیم‌ملی را با گلی که به‌ثمر رساندم شاد کردم و این گل را به تمام ایرانی‌های عزیز تقدیم می‌کنم.»
سردار اما بعد از اینکه مصدوم شد روی نیمکت تیم‌ملی ناراحت بود و در حالی که اشک می‌ریخت بازیکنان به او دلداری می‌دادند. خودش درخصوص شرایط آن لحظه و اشک‌هایش می‌گوید: «یک لحظه نگران بودم که به خاطر مصدومیت نتوانم جام ملت‌ها را ادامه دهم اما خوشبختانه جای نگرانی نیست و می‌توانم در بازی‌های دیگر در خدمت تیم‌ملی باشم.»

(روزنامه خبرورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها