jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۰۳۴۳   ۲۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۴

جام جم ورزشی:سردار آزمون برای سومین بار در ترکیب ثابت تیم‌ملی در یک بازی رسمی حضور داشت و موفق شد سومین گل 3 امتیازی‌‌اش را هم بزند.

آزمون: گلم هم مثل شماره‌ام 20 بود

با گل آزمون، تیم‌ملی با پیروزی برابر قطر صعودش از گروه سوم جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد. سردار درخصوص گلی که به‌ثمر رساند به خبرورزشی گفت: «حس جالبی دارم و همه چیز این روزها برایم 20 است. تازه‌وارد 20 سالگی شده‌ام، شماره‌ام در تیم‌ملی هم 20 است و گلی هم که زدم 20 بود. البته کارلوس کروش خیلی شانسی شماره 20 را به من داد و خوشحالم که با این شماره این روزها همه چیز برایم خوب پیش می‌رود و ظاهراً عدد 20، عدد شانس من است. خوشحالم هواداران تیم‌ملی را با گلی که به‌ثمر رساندم شاد کردم و این گل را به تمام ایرانی‌های عزیز تقدیم می‌کنم.»
سردار اما بعد از اینکه مصدوم شد روی نیمکت تیم‌ملی ناراحت بود و در حالی که اشک می‌ریخت بازیکنان به او دلداری می‌دادند. خودش درخصوص شرایط آن لحظه و اشک‌هایش می‌گوید: «یک لحظه نگران بودم که به خاطر مصدومیت نتوانم جام ملت‌ها را ادامه دهم اما خوشبختانه جای نگرانی نیست و می‌توانم در بازی‌های دیگر در خدمت تیم‌ملی باشم.»

(روزنامه خبرورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر