jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۹۵۶۹   ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۹

جام جم ورزشی: تیم فوتبال پرسپولیس با طرح لباس جدید، در دیداری دوستانه برابر تیم بنیادکار قرار می‌گیرد.

پرسپولیس با طرح جدید لباس برابر بنیادکار

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پرسپولیسی‌ها با حضور در امارات، لباس‌های جدید خود را تحویل گرفتند و قرار بر این است که در بازی دوستانه امروز (چهارشنبه) برابر بنیادکار با ترکیب جدیدی از لباس وارد زمین شوند که شامل پیراهن سفید و شورت قرمز خواهد بود.

* بنابر اعلام مسعود مومنی، مربی بدنساز سرخپوشان، با آغاز اردوی امارات، تمرینات وارد فاز جدیدی شده است و هدف این است که با کاهش تمرینات استقامتی بدن‌ها آزاد شده و تمرینات سرعتی و برنامه‌های فنی و تاکتیکی در دستور کار قرار گرفته شود.

* سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در بدو ورود سرخپوشان در جلسه‌ای، شرایط و اهداف اردو را برای بازیکنان تشریح کرده و انتظارات خود را نیز مطرح کرده بود، امروز از ساعت 12:30 تا 13 جلسه فنی با سرخپوشان دارد. درخشان در این جلسه ضمن جمع‌بندی از تمرینات انجام شده، درباره اهداف و برنامه‌های بازی با بنیاد کار صحبت خواهد کرد.

کادر فنی پرسپولیس بر این مسئله تاکید دارد که در بازی امروز تلاش می‌کند تا هم بازیکنان به حال و هوای مسابقه و بازی برگردند و هم تجربه‌ای از توان و سطح بازی حریفان آسیایی کسب کنند و از اینرو نتیجه بازی حائز اهمیت نیست و به همین دلیل طی دو روز گذشته با روزی دو جلسه تمرین، فشار آورده‌اند.

گفتنی است؛ اعضای تیم فوتبال پرسپولیس که ساعت 9 صبح امروز صبحانه را صرف کردند، ساعت 15 عازم محل بازی می‌شوند و حدود یک ساعت و نیم در راه خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها