jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۸۳۳۸   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۱

جام جم ورزشی: ستاره این روزهای لیگ برتر جنجال بزرگی را از سر گذراند تا با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند.

پر سر و صداترین ازدواج فوتبالی

به گزارش جام جم ورزشی ، سسک فابرگاس ملی پوش اسپانیایی که دورانی درخشان در آرسنال و بارسلونا داشت در فصل نقل و انتقالات تابستانی به چلسی پیوست تا بار دیگر به لیگ برتر انگلیس برگردد. فابرگاس 30 ساله اکنون گلسازترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در این فصل به شمار می رود و در کنار هموطن خود یعنی دیه گو کاستا نیز برترین بازیکن تیمش است. اما فابرگاس به دور از دنیای فوتبال نیز زندگی شخصی پر سر و صدایی داشت. او با پشت سر گذاشتن هیاهوی دو سال پیش اکنون زندگی آرامی در کنار همسر و دختر دو ساله اش دارد. در واقع زمانی که فابرگاس سه سال پیش تصمیم گرفت با زنی که 13 سال از او بزرگ تر است زندگی مشترکی را آغاز کند هیاهویی در رسانه های خانمان برانداز و عامه پسند بریتانیایی به پا شد. "دانیلا سیمان" نام همسر فابرگاس است که حاصل زندگی مشترک او با فابرگاس دختری به نام "لیا" که اکنون دو سال دارد. سیمان 43 ساله پیش از آنکه با فابرگاس آشنا شود همسر یک مولتی میلیارد انگلیسی بود که از هم جدا شدند. سیمان که از همسر سابق خود سه فرزند دارد برای اینکه بتواند با فابرگاس زندگی مشترک خود را آغاز کند دنیای از حاشیه ها را برای این ستاره تیم ملی اسپانیا به وجود آورد. همسر سابق سیمان برای اینکه مانع از ازدواج همسرش با ستاره سرشناس فوتبال شود، فابرگاس را با اتهام های غیر اخلاقی متعددی روبرو کرد و از آن سو شکایتی حقوقی درباره جنبه های مالی طلاق سیمان از همسر ثروتمندش مطرح شد. جالب است بدانید که این سیمان بوده که از فابرگاس خواستگاری کرده است!

بسیاری پیش بینی کردند فابرگاس به دلیل این حاشیه ها و انتخاب اشتباهش کم کم به حاشیه می رود و محو می شود اما او تمام آن جنجال ها را با صبوری پشت سر گذاشت و اکنون در کنار دختر و همسری که 13 سال از او بزرگ تر است زندگی آرامی دارد.

همسر سابق دانیلا سیمان چندی پیش در گفت و گویی اظهار داشت همسر سابقش فقط به خاطر پول با فابرگاس ازدواج کرده همانطور که فقط به همین دلیل با او زندگی مشترک را آغاز کرد. وی تاکید کرده روزی که فابرگاس فوتبال را کنار بگذارد و دوران اوجش تمام شود آن وقت سیمان چهره واقعی خود را نشان می دهد و او را ترک می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها