jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۷۹۶۵   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۲

جام جم ورزشی: شمارش معکوس برای آغاز مراسم اهدای توپ طلای 2014 آغاز شده است.

رونالدو و اهل و عیال در زوریخ

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو که در کنار مانوئل نویر و لیونل مسی کاندیدای کسب توپ طلای 2014 است محتمل ترین گزینه برای به دست آوردن این عنوان مهم به شمار می رود. او سال گذشته نیز این جایزه را برده بود.اگر مسی دوشنبه در زوریخ باز هم به این افتخار بزرگ برسد برای سومین بار در طول دوران فوتبالی خود به این مهم دست یافته است.

رونالدو اما دوشنبه همراه با تمام اعضای خانواده و نامزد معروفش "ایرینا شیک"، به زوریخ سفر خواهد کرد تا در مراسم توپ طلای فیفا شرکت کند. پیش از این سفر، رونالدو امروز و از ساعاتی دیگر باید مقابل اسپانیول قرار بگیرد. کریستیانو که قصد دارد با توپ پر به زوریخ برود، می خواهد در بازی امروز، گلزنی های خود را از سر بگیرد و با قربانی کردن اسپانیول، خود را برای دریافت توپ طلای احتمالی آماده کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها