jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۷۹۶۵   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۲

جام جم ورزشی: شمارش معکوس برای آغاز مراسم اهدای توپ طلای 2014 آغاز شده است.

رونالدو و اهل و عیال در زوریخ

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو که در کنار مانوئل نویر و لیونل مسی کاندیدای کسب توپ طلای 2014 است محتمل ترین گزینه برای به دست آوردن این عنوان مهم به شمار می رود. او سال گذشته نیز این جایزه را برده بود.اگر مسی دوشنبه در زوریخ باز هم به این افتخار بزرگ برسد برای سومین بار در طول دوران فوتبالی خود به این مهم دست یافته است.

رونالدو اما دوشنبه همراه با تمام اعضای خانواده و نامزد معروفش "ایرینا شیک"، به زوریخ سفر خواهد کرد تا در مراسم توپ طلای فیفا شرکت کند. پیش از این سفر، رونالدو امروز و از ساعاتی دیگر باید مقابل اسپانیول قرار بگیرد. کریستیانو که قصد دارد با توپ پر به زوریخ برود، می خواهد در بازی امروز، گلزنی های خود را از سر بگیرد و با قربانی کردن اسپانیول، خود را برای دریافت توپ طلای احتمالی آماده کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر