jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۸۳۱   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۰

جام ملت‌های آسیا 2015- استرالیا

ایران برابر بحرین سفیدپوش شد

جام جم ورزشی: جلسه هماهنگی بازی تیم های ملی ایران و بحرین برگزار شد.

ایران برابر بحرین سفیدپوش شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امروز با حضور مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی، نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و سرپرست تیم ملی بحرین جلسه هماهنگی بازی فردا برگزار شد.
این نشست از ساعت 10 صبح به مدت یک ساعت برگزار شد و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر قوانین و دستورالعمل‌های رقابتهای جام ملت‌های آسیا را تشریح کرد. بر اساس تصمیم اتخاذ شده قرار است بازیکنان ایران در دیدار برابر بحرین از لباس، شورت و جوراب سفید در دیدار برابر بحرین استفاده کنند. دروازه بان ایران هم لباس یک دست مشکی خواهد پوشید. کاور بازیکنان ذخیره ایران هم قهوه ای خواهد بود.
تیم ملی بحرین هم در دیدار فردا لباس، شورت و جوراب قرمز می پوشد و دروازه بان این تیم نیز لباس زرد رنگ به تن می کند. کاور بازیکنان جانشین تیم بحرین هم آبی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها