jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۱۱۵   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۹

جام جم ورزشی: پس از درگیری لفظی مسی و لوئیس انریکه که به قهر این دو تا به امروز موجب شده و بخصوص پس از فالو کردن اینستاگرام چلسی از سوی مسی، بسیاری سال 2015 را آخرین سال حضور مسی در بارسا می دانند.

تماس باشگاه چلسی با پدر لیونل مسی

بارسا روزهایی بحرانی را سپری می کند و اختلافات داخلی این تیم، حالا علنی شده و نشریات خود شهر بارسلون نیز بی پرده از این اختلافات گزارش می دهند. شبکه "Rac1"، امروز گزارش داد که باشگاه چلسی پس از اتفاقت رخ داده بین مسی و انریکه، اولین تماس ها با پدر این نابغه آرژانتینی را برقرار کرده تا شرایط به خدمت گرفتن او را بررسی کند.

مسی تا سال 2019 با بارسلونا قرارداد دارد و رقم فسخ قرارداد او، 250 میلیون یورو است. بسیاری بر این عقیده اند که تابستان پیش رو، باشگاه چلسی بصورت جدی برای جذب مسی اقدام خواهد کرد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر