jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۶۶۴   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: یکی از بازیکنان جدید پرسپولیس محل سوال زیادی برای هواداران این تیم شده است.

بازیکن پولداری که دایی او را نخواست

پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی بازیکنانی را به خدمت گرفت که یکی از عجیب ترین آنها،‌ خرید مبین میردورقی بازیکن امیدهای سایپا بود که در روز آخر نقل و انتقالات به پرسپولیس پیوست.
درباره این بازیکن که مدافع چپ هم هست اخبار زیادی به گوش می رسد. گفته می شود او در زمان علی دایی هم برای انجام تست فنی به محل تمرین این تیم رفته که دایی خیلی زود او را جواب کرده است.
اما این بازیکن که شنیده می شود وضع مالی خوبی هم دارد با حضور در تمرینات پرسپولیس و عقد قرارداد با این تیم به عنوان بازیکن پرسپولیس شناخته می شود اما هنوز هم هواداران پرسپولیس پاسخ سوال شان را پیدا نکرده اند که این بازیکن با چه رزومه ای به این تیم آمده و اصلا فوتبال او کجا دیده شده است.
تعداد بازی های این بازیکن در پیکان و سایپا به انگشتان یک دست هم نمی رسد!

(نامه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر