jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۷۵۶۲۱۰   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۷

سارق با 30 فقره سرقت دستگیر شد

شگرد جدید کلاهبرداری از مشتریان عابر بانک

سارقی که از کارت‌های عابر بانک شهروندان در فلاورجان اصفهان به صورت غیر مجاز برداشت کرده بود از سوی پلیس فتای این شهرستان دستگیر و به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

شگرد جدید کلاهبرداری از مشتریان عابر بانک

سرهنگ حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان با موضوع برداشت غیر مجاز از حساب بانکی آن‌ها بررسی پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: به گفته شاکیان فرد نا‌شناسی در جلوی دستگاه خود‌پرداز از آنان تقاضا کرده در ازای دریافت وجه نقد اجازه دهند که از کارت آن‌ها مبلغی برای شخص دیگر انتقال داده شود و با شیوه‌های خاص اقدام به ربودن وجه موجود در کارت شاکی کرده است.

این مقام انتظامی گفت: در این رابطه بررسی‌های تخصصی و پیگیری‌های اینترنتی پیرامون وجوه سرقتی انجام شد و سرانجام کارآگاهان متهم راشناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ نیکبخت ضمن اشاره به این موضوع که متهم در بازجویی به ۳۰ فقره سرقت مشابه در این شهرستان اعتراف کرد، افزود: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: همیشه سعی کنید فعالیت بانکی خود را خودتان انجام دهید و یا جهت انجام این کار از افراد آشنا کمک بگیرید، کارت خود را به هیچ وجه در اختیار افراد دیگر جهت انتقال وجه قرار ندهید و حساب بانکی خود را به سیستم «SMS» بانک مجهز کنید تا بلافاصله از میزان و نحوه تراکنش‌های کارت با خبر شوید.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها