jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۱۲۹   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۳

جام جم ورزشی: رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از مجرم شناخته شدن مربی سابق تیم امید ایران خبر داد.

افاضلی مجرم شناخته شد

علی اکبر محمدزاده در مورد برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده کتک‌کاری مربی سابق تیم امید فوتبال ایران با یک کارمند زن در فدراسیون فوتبال گفت: امروز این جلسه تشکیل شد و ما از طرفین خواستیم که اظهارات خود را به طور کتبی به ما ارائه کنند.

وی ادامه داد: در پایان جلسه امروز، دیوان تحقیقات کمیته اخلاق به این نتیجه رسید که هومن افاضلی مجرم است و پرونده افاضلی با صدور کیفرخواست به دیوان حکمیت کمیته اخلاق ارسال شد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها