jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۵۷۶۴   ۱۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۰

جام جم ورزشی: امیر تتلو کم بود حالا خواننده مطرح آمریکایی هم می خواهد فوتبالیست شود.

جاستین بیبر هم فوتبالیست می شود +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش خواننده زیرزمینی ایران اعلام کرد که از خوانندگی خداحافظی کرده و می خواهد فوتبالیست شود. حالا نوبت به خواننده مشهور آمریکایی یعنی جاستین بیبر رسیده تا پا به توپ شود. این بازیکن پیراهن تیم اورتون را می پوشد فوتبال بازی می کند. بر اساس آخرین اخبار رسانه های بریتانیایی، بیبر قرار است برای امضای یک قرارداد تجاری با تیم اورتون راهی لیگ انگلیس شود.

این قرارداد گویا برای معرفی برخی از محصولات اورتون بسته می شود که پول خوبی را قرار است نصیب جاستین بیبر کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها