jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۵۵۰۰۲   ۱۲ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۳

قهرمان چندین دوره رقابت‌های دوومیدانی کشور

تمرین دختر ملی‌پوش دوومیدانی در پارک و خیابان!

جام جم ورزشی: نفر چهارم آسیا و قهرمان چندین دوره رقابتهای دوومیدانی کشور گفت: مجبورم در پارک و خیابان تمرین کنم.

تمرین دختر ملی‌پوش دوومیدانی در پارک و خیابان!

آناهیتا سلطانی اظهار کرد: متاسفانه در استان البرز رقیب دختر ندارم و نمی‌توانم در پیست دوومیدانی‌های موجود در استان به تمرینات آماده‌سازی بپردازم. باید با حضور در پارک و همچنین خیابان تمرین کنم که این موضوع احتمال آسیب‌دیدگی من را بسیار بیشتر می‌کند.

سلطانی ادامه داد: قرار بود مسئولان فدراسیون در این خصوص برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهند تا بتوانیم با مربی مرد در پیست تمرین کنیم که تا به امروز این مهم محقق نشده است. فشار تمرین‌ها با توجه به دویدن در خیابان و پارک‌ها برای زانو بسیار خطرناک است و امیدوارم مسئولان راه‌حلی برای این مهم بیندیشند.

نفر دوم بازی‌های کشورهای اسلامی در سوریه، بیان کرد: خوشبختانه هیات دو ومیدانی استان البرز نگاه خوبی به من دارد و به همین دلیل ماهیانه 30 هزار تومان حقوق می‌دهد و با این مبلغ می‌توانم بسیاری از کارهایم را انجام دهم و باید گفت که وضعیت من نسبت به دوومیدانی‌کاران استان‌های دیگر بسیار بهتر است و من از حقوق ماهی 30 هزار تومان بهره‌مندم.

وی در پایان در خصوص شرایط حال حاضر خودش گفت: در حال آماده‌سازی برای رقابتهای آغاز فصل کشور هستم و امیدوارم اردیبهشت ماه سال 94 بتوانم با موفقیت از این رقابتهای سخت خارج شوم.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر