jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۴۵۴۲   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۱

جام جم ورزشی: این دروازه بان کم کم می خواهد لقب پرنده را به خود بگیرد.

دروازه بان پرنده +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید دخه آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد روزهای خوبی را با تیمش در لیگ برتر انگلیس پشت سر می گذارد. او که تا امروز برترین دروازه بان این فصل لیگ برتر بوده شاید در پایان فصل راهی تیم رئال مادرید شود تا جای ایکر کاسیاس افسانه ای را در این تیم بگیرد. دیوید دخه آ بر اساس یک ارزیابی دقیق بیشتر پرش ها را درون دروازه خود در مقایسه با هر دروازه بان دیگری در لیگ برتر دارد. او برای دفع توپ ها از پرش های بسیار بلندی استفاده می کند که کم کم چهره متمایزی از او ساخته است. البته دخه آ از ابتدا اینگونه نبود، کسب تجربه باعث شده است تا وی امروز یکی از برترین دروازه بان های جهان باشد، دروازه بانی که سال ها زیر سایه ایکر کاسیاس قرار داشت.

در ادامه چند پرش فوق العاده وی در جریان دیدارهای مختلف را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر