jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۴۵۴۲   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۱

جام جم ورزشی: این دروازه بان کم کم می خواهد لقب پرنده را به خود بگیرد.

دروازه بان پرنده +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید دخه آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد روزهای خوبی را با تیمش در لیگ برتر انگلیس پشت سر می گذارد. او که تا امروز برترین دروازه بان این فصل لیگ برتر بوده شاید در پایان فصل راهی تیم رئال مادرید شود تا جای ایکر کاسیاس افسانه ای را در این تیم بگیرد. دیوید دخه آ بر اساس یک ارزیابی دقیق بیشتر پرش ها را درون دروازه خود در مقایسه با هر دروازه بان دیگری در لیگ برتر دارد. او برای دفع توپ ها از پرش های بسیار بلندی استفاده می کند که کم کم چهره متمایزی از او ساخته است. البته دخه آ از ابتدا اینگونه نبود، کسب تجربه باعث شده است تا وی امروز یکی از برترین دروازه بان های جهان باشد، دروازه بانی که سال ها زیر سایه ایکر کاسیاس قرار داشت.

در ادامه چند پرش فوق العاده وی در جریان دیدارهای مختلف را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها