jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۱۵۰   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۵

جام جم ورزشی: اولیور ژیرو که در بازی هفته قبل آرسنال از زمین مسابقه اخراج شد اکنون یکی از بهترین بازیکنان تیمش به شمار می رود.

ستاره ای که دیگر نمی خواهد رسوا باشد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، اولیور ژیرو یکی از جنجالی ترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در سال 2014 بود چرا که رسوایی اخلاقی بزرگی را به وجود دارد. او که متاهل است چندی پیش با زنی ارتباط برقرار کرد که برملا شدن این اتفاق چهره او را برای هفته ها نزد فوتبالدوستان مخدوش کرد. ژیروی فرانسوی اما به سرعت عذرخواهی کرد و عنوان داشت که نمی داند چگونه به صورت همسرش نگاه کند. در هر حال این فوتبالیست قول داد که از این پس تجدیدنظری اساسی بر روی رفتار خود خواهد داشت و تمرکز خود را بر روی فوتبال می گذارد، ادعایی که آن را ثابت کرد چرا که این فرانسوی اکنون یکی از ستاره های تیمش است و از برترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس به شمار می رود. ژیرو چند ماه پس از آن رسوایی بزرگ در جام جهانی 2014 برای فرانسه به میدان رفت و اتفاقا عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت. او پس از آن اتفاق ناپسند اکنون وجهه خود را بازیافته و می خواهد روزهای بهتری هم در پیش رو داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر