jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۳۷۱   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۷

جام جم ورزشی: ماه جولای 2014 بود که برخی از رسانه ها از ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزد روسی اش ایرینا شایک تا پایان سال میلادی خبر دادند.

رونالدو و شایک در سال 2015 ازدواج می کنند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، برخی رسانه ها گزارش دادند که رونالدو از شایک تقاضای رسمی ازدواج کرده و این دو طی مراسمی بسیار پرهزینه در مادیرای پرتغال با یکدیگر ازدواج می کنند اما این اتفاق هرگز نیفتاد. اکنون سال 2014 رو به اتمام است اما رونالدو و شایک در سالی که گذشت با هم ازدواج نکردند. گویا رونالدو به دلیل مشغله های بسیار فراوان فرصت نکرده حتی به مراسم ازدواج فکر کند چرا که فشردگی برنامه های رئال مادرید در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان عملا فرصت هر گونه تصمیم گیری از سوی رونالدو را می گرفت.

یک روزنامه چاپ مادیرا از ازدواج باشکوه و پر خرج این دو در سال 2015 خبر می دهد این در حالی است که بسیاری بر این عقیده هستند رابطه رونالدو و شایک پیش از آنکه به ازدواج بیانجامد به جدایی می رسد. در واقع به اعتقاد آنها شایک سرنوشتی مشابه جمارز نامزد قبلی رونالدو خواهد داشت که رونالدو بدون هیچ دلیلی وی را ترک کرد.

شایان ذکر است رونالدو از ازدواج قبلی خود یک پسر چهار ساله دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر