jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۳۷۱   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۷

جام جم ورزشی: ماه جولای 2014 بود که برخی از رسانه ها از ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزد روسی اش ایرینا شایک تا پایان سال میلادی خبر دادند.

رونالدو و شایک در سال 2015 ازدواج می کنند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، برخی رسانه ها گزارش دادند که رونالدو از شایک تقاضای رسمی ازدواج کرده و این دو طی مراسمی بسیار پرهزینه در مادیرای پرتغال با یکدیگر ازدواج می کنند اما این اتفاق هرگز نیفتاد. اکنون سال 2014 رو به اتمام است اما رونالدو و شایک در سالی که گذشت با هم ازدواج نکردند. گویا رونالدو به دلیل مشغله های بسیار فراوان فرصت نکرده حتی به مراسم ازدواج فکر کند چرا که فشردگی برنامه های رئال مادرید در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان عملا فرصت هر گونه تصمیم گیری از سوی رونالدو را می گرفت.

یک روزنامه چاپ مادیرا از ازدواج باشکوه و پر خرج این دو در سال 2015 خبر می دهد این در حالی است که بسیاری بر این عقیده هستند رابطه رونالدو و شایک پیش از آنکه به ازدواج بیانجامد به جدایی می رسد. در واقع به اعتقاد آنها شایک سرنوشتی مشابه جمارز نامزد قبلی رونالدو خواهد داشت که رونالدو بدون هیچ دلیلی وی را ترک کرد.

شایان ذکر است رونالدو از ازدواج قبلی خود یک پسر چهار ساله دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها