jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۲۹۷۸   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۰

جام جم ورزشی: اولین تمرین تیم ملی با حضور لیست اصلی کی‌روش برای حضور در استرالیا با حضور یک میهمان ویژه همراه بود.

گلایه‌های خصوصی کی‌روش در مواجه با گودرزی

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان با حضور در جمع بازیکنان و کادرفنی تیم ملی، در آستانه جام ملت‌ها با آنها گفت و گوی صمیمانه‌ای داشت.

گودرزی در این جلسه با ابراز آرزوی موفقیت برای تیم کارلوس کی‌روش در جام ملت‌ها، این امیدواری را به سرمربی ایران داد که تمام تلاشش را برای ایجاد فضا و امکانات موردنیاز او برای موفقیت در این تورنمنت را در اختیارش قرار خواهد داد.

در پایان این گفت و گوی دوستانه و زمان خروج وزیر ورزش از محل تمرین بازیکنان تیم ملی، کی روش دقایقی با گودرزی جلسه خصوصی برگزار کرد و گلایه‌هایش مبنی بر کمبود امکانات و مشکلات بازیکنانش را با او در میان گذاشت.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها