jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۵۴۶   ۰۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۶

جام جم ورزشی: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد از یک تیم روسیه ای پیشنهاد 5 میلیارد تومانی داشته است.

پیشنهاد ۵ میلیاردی به ستاره پرحاشیه پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی، پیام در اینستاگرامش نوشت:«خوب میخوام حرفی که قرار بود بهتون بزنم رو الان بزنم. من از روسیه و ترکیه پیشنهاد داشتم که یک و نیم میلیارد واسه رضایت نامم میدادن، به خودمم واسه یک فصل و نیم پنج میلیارد میدادن. منم 900میلیون از باشگاه پول میخوام. ولی به خدا قسم به ارواح خاک پدرم قید همه اینارو فقط و فقط بخاطر پرسپولیس و هواداراش زدم. که بمونم و این فصلم تا آخرش با پرسپولیس باشم. خیلیا بهم گفتن برو اروپا پیشرفت میکنی ولی بازم وقت دارم که برم از پرسپولیس. با این هواداراش هر موقع بخوای می تونی بری. من خودتون میدونید مرد روزای سختم. نیم فصل دوم منتظر من باشین با کمک بچه ها با هوادارای پرسپولیس می ترکونیم بخصوص تو آسیا. خواستم بدونید. واقعا دوستتون دارم و همیشه تو قلب من جا دارین.»

البته با توجه به وضعیت یارگیری پرسپولیس در نیم فصل و حال و روز فعلی این تیم باید صبر کرد و دید چگونه صادقیان وعده روزهای خوب در آسیا را می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها