jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۶۰   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

جام جم ورزشی: انتشار یک عکس از محسن مسلمان در فضای مجازی جنجال گسترده ای را ایجاد کرد.

جنجال بزرگ سیگار در عکس محسن مسلمان+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، محسن مسلمان عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که به نظر می آمد سیگاری در دست گرفته . این عکس باعث شد کاربران زیادی حملات تمسخرآمیز و توهین آمیزی به محسن مسلمان داشته باشند. مسلمان سپس با حذف این عکس، عکس دیگری منتشر کرد که این شی در آن مشخص نبود اما کاربران باز هم دست از سر او برنداشتند و سراغ «سیگار» که در عکس قبلی مشخص بود را می گرفتند.

مسلمان با انتشار عکس سوم همه ماجرا را روشن کرد و برای کاربران هم ابراز تاسف کرد. در عکس سوم مشخص شد که شی در دست مسلمان نه سیگار که خرید وی بوده است! عکس ها را به ترتیب در زیر مشاهده می کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها