jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۶۰   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

جام جم ورزشی: انتشار یک عکس از محسن مسلمان در فضای مجازی جنجال گسترده ای را ایجاد کرد.

جنجال بزرگ سیگار در عکس محسن مسلمان+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، محسن مسلمان عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که به نظر می آمد سیگاری در دست گرفته . این عکس باعث شد کاربران زیادی حملات تمسخرآمیز و توهین آمیزی به محسن مسلمان داشته باشند. مسلمان سپس با حذف این عکس، عکس دیگری منتشر کرد که این شی در آن مشخص نبود اما کاربران باز هم دست از سر او برنداشتند و سراغ «سیگار» که در عکس قبلی مشخص بود را می گرفتند.

مسلمان با انتشار عکس سوم همه ماجرا را روشن کرد و برای کاربران هم ابراز تاسف کرد. در عکس سوم مشخص شد که شی در دست مسلمان نه سیگار که خرید وی بوده است! عکس ها را به ترتیب در زیر مشاهده می کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر