jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۰۵۱   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۷

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال ایران با پایان اردوی 10 روزه خود صبح امروز به ایران بازگشت.

تیم ملی بدون کی‌روش از آفریقا بازگشت

تیم ملی فوتبال ایران که برای برگزاری اردوی 10 روزه به منظور آماده‌سازی در راه جام ملت‌های آسیا 2015 به آفریقای جنوبی سفر کرده بود، صبح امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشورمان بازگشت.

ملی پوشان در جریان اردوی آفریقا 3 دیدار تدارکاتی را با تیم‌های باشگاهی این کشور برگزار کردند که البته در هر سه دیدار با پیروزی شاگردان کی‌روش به پایان رسید.

همچنین در این بازگشت کی‌روش ملی پوشان را همراهی نکرده و قرار است وی جمعه به تهران بازگردد.

تیم ملی ایران از روز جمعه تمرینات خود را آغاز کرده و یکشنبه آینده در دیدار تدارکاتی به مصاف فلسطین خواهد رفت و پس از آن ملی‌پوشان دوشنبه شب برای حضور در جام ملت‌ها 10 روز قبل از آغاز مسابقات راهی استرالیا خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها