jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۱۶۶۵   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۴

جام جم ورزشی: رضا نورمحمدی و رضا حقیقی دو بازیکن پرسپولیس که البته در این فصل چندان هم به عنوان بازیکن ثابت مورد استفاده قرار نگرفته اند، جمعا نزدیک به 2 میلیارد تومان از پرسپولیس طلبکارند!

ارقام عجیب و غریب بدهی ها در پرسپولیس

نورمحمدی مهره جانشین خط دفاعی در دو، سه فصل گذشته بوده است و رضا حقیقی ستاره ای که پس از انتقال از فجر به پرسپولیس در فصل جاری افت کرد و در تعداد زیادی از بازی ها غیبت داشت. او که به شدت به دنبال پیگیری مطالبات خود از باشگاه است در جلسه با مدیران اسنادی ارائه کرد که نشان می‌ داد یک میلیارد و صد میلیون تومان از پرسپولیس پول می‌ خواهد. نورمحمدی هم 650 میلیون از باشگاه طلب دارد و تلاش هایش برای دریافت این مبلغ فعلا به نتیجه نرسیده ضمن اینکه او به دلیل مسائل مالیاتی ممنوع الخروج هم هست.

با این دو قلم بدهی شرایط کلی باشگاه پرسپولیس مشخص است. آنها سال به سال بیشتر در گرداب مشکلات مالی فرومی روند و درست به همین اندازه زمان گذشته و هیچ معجزه ای رخ نداده است. موضوع اینجاست که شاید تنها با فروش باشگاه به بخش خصوصی احتمال پرداخت بدهی ها وجود دارد و البته راه دیگر، آزاد کردن بازیکنان در ازای بخشیدن بدهی هاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر