jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۱۶۶۵   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۴

جام جم ورزشی: رضا نورمحمدی و رضا حقیقی دو بازیکن پرسپولیس که البته در این فصل چندان هم به عنوان بازیکن ثابت مورد استفاده قرار نگرفته اند، جمعا نزدیک به 2 میلیارد تومان از پرسپولیس طلبکارند!

ارقام عجیب و غریب بدهی ها در پرسپولیس

نورمحمدی مهره جانشین خط دفاعی در دو، سه فصل گذشته بوده است و رضا حقیقی ستاره ای که پس از انتقال از فجر به پرسپولیس در فصل جاری افت کرد و در تعداد زیادی از بازی ها غیبت داشت. او که به شدت به دنبال پیگیری مطالبات خود از باشگاه است در جلسه با مدیران اسنادی ارائه کرد که نشان می‌ داد یک میلیارد و صد میلیون تومان از پرسپولیس پول می‌ خواهد. نورمحمدی هم 650 میلیون از باشگاه طلب دارد و تلاش هایش برای دریافت این مبلغ فعلا به نتیجه نرسیده ضمن اینکه او به دلیل مسائل مالیاتی ممنوع الخروج هم هست.

با این دو قلم بدهی شرایط کلی باشگاه پرسپولیس مشخص است. آنها سال به سال بیشتر در گرداب مشکلات مالی فرومی روند و درست به همین اندازه زمان گذشته و هیچ معجزه ای رخ نداده است. موضوع اینجاست که شاید تنها با فروش باشگاه به بخش خصوصی احتمال پرداخت بدهی ها وجود دارد و البته راه دیگر، آزاد کردن بازیکنان در ازای بخشیدن بدهی هاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر