jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۱۵۴۲   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۵

جام جم ورزشی: دروازه بان سابق تیم فوتبال استقلال نیم فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد. قلعه نویی شاید در نیم فصل دوم از سیستم چرخشی استفاده کند.

بازگشت طالب لو به استقلال

به گزارش جام جم ورزشی ، وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال که در نیم فصل اول در راه آهن بازی می کرد، پس از فسخ قرارداد با این باشگاه، با مسئولان استقلال به توافق رسید و نیم فصل دوم با پیراهن این تیم بازی خواهد کرد.

طالب لو پس از گذشت حدود 5 سال دوری از جمع آبی ها، دیروز با مسئولان استقلال به توافق رسید و قرارداد او امروز رسما نهایی خواهد شد.

داسیلوا گلر برزیلی آبی پوشان دو روز پیش قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و از استقلال جدا شد.

از سویی عملکرد محسن فروزان در هفته های اخیر به هیچ عنوان راضی کننده نبوده تا قلعه نویی به فکر راه چاره بیفتد. به نظر می رسد سرمربی آبی ها قصد دارد در نیم فصل دوم از سیستم چرخشی استفاده کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر