jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۵۱۳۰۰   ۳۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۲

تازه ترین گفتگوی پرویز پرستویی بازیگر قدیمی سینما که در آن کنایاتی به یک سری چهره سینما و تلویزیون و از جمله مسعود ده نمکی، محمدرضا شریفی نیا و فرج ا.. سلحشور انجام داده حواشی بسیاری را در رسانه های داخلی فراهم آورده است.

سلحشور: اظهارنظر پرستویی ناشی از لطف ایشان به بنده است!

پرستویی در این گفتگو به صراحت این را گفته که "حتی اگر کاسه گدایی دست بگیرد سمت سلحشور نمی‌رود و در اثری از وی بازی نمی کند." برای آگاهی از نظر سلحشور نسبت به این اظهارنظر سراغ وی رفتیم.

فرج ا.. سلحشور که در روزهای اخیر به دنبال رایزنی با مدیران جدید سیما است تا شرایط تولید سریال "موسی(ع)" را فراهم کند درباره سخنان پرستویی گفت: اظهارنظر پرستویی ناشی از لطف ایشان به بنده است. انشاا.. که این لطف همواره وجود داشته باشد و ما نیز از آن بهره مند شویم.

وی درباره ریشه های اظهارنظراتی که او و ده نمکی را به چالش کشیده بیان داشت: شاید ایشان از سر شوخی حرفی زده باشند. به هر حال من در موقعیت ایشان نیستم که بدانم ریشه این حرفها چیست.

سلحشور پیرامون اینکه آیا این گونه اظهارنظرات بار سیاسی دارد یا واقعا برآمده از خاستگاه حرفه ای است اظهار داشت: واقعا نمی دانم چه باید بگویم. طبیعی است که به مانند هر امر دیگری این سخنان هم می تواند ریشه سیاسی داشته باشد.

این کارگردان در پایان گفت: در نهایت آنچه اهمیت دارد رضایت خداست و امیدوارم کاری کنیم که رضایت باریتعالی حاصل شود.
(خبرگزاری میزان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر