همسر متهم سرنخ کشف راز سومین قتل را به پلیس داد

اعتراف قاتل گوش بر به سومین جنایت

قاتل گوش بر که به اتهام قتل راننده آژانس و دختر جوانی دستگیر شده بود،در تازه ترین اعترافات خود به قتل مرد دیگری نیز اقرار کرد.
کد خبر: ۷۵۱۰۳۰
اعتراف قاتل گوش بر به سومین جنایت

به گزارش جام جم، رسیدگی به این پرونده همزمان با قتل مرد میانسالی در دستور کار پلیس قرار گرفت. مرد میانسال چهارم مرداد امسال پس از ترک محل کارش در یک موسسه کرایه خودرو به طرز مرموزی ناپدید و یک روز بعد جسد وی در شهرک ولیعصر کشف شد.

مقتول با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده بود. کارآگاهان در جریان تحقیقات متوجه شدند مقتول با فردی به نام مجید بیست و چهار ساله اختلاف مالی داشت و آخرین بار هم با مجید دیده شده بود.با کشف این سرنخ، دستگیری مجید در دستور کار پلیس قرار گرفت.

قتل زن جوان

در حالی که تحقیقات برای دستگیری مجید به بن بست رسیده بود، صبح بیست و سوم آذر امسال کشف جسد زن جوانی در یافت آباد به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل دریافتند، این زن با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده و دو گوش او بریده شده است.

دستگیری قاتل

سرانجام بیست و چهارم آذر امسال قاتل سوار بر یک خودروی پراید شناسایی و دستگیر شد که پس از انتقال به پلیس آگاهی، به قتل راننده آژانس و زن ناشناس اعتراف کرد. در بازرسی خانه متهم در شهرک اندیشه یک قوطی الکل کشف شد که مجید گوش‌های بریده زن جوان را در آن گذاشته بود.

متهم درباره قتل راننده آژانس گفت: مقتول از من طلب داشت و من نمی‌توانستم پولش را پرداخت کنم. به همین دلیل او را به قتل رساندم.

مجید در ادامه بازجویی‌ها درباره انگیزه‌اش از قتل زن جوان نیز اظهارکرد: چند ماه قبل با مقتول آشنا شدم و ارتباطم با او باعث اختلاف میان من و همسرم شد. همسرم از من خواسته بود به این ارتباط پایان دهم به همین دلیل روز جنایت با معصومه قرار گذاشتم و او را با ضربه‌های چاقو کشتم. برای ثابت کردن حرف‌هایم به همسرم ، تصمیم گرفتم گوش‌های مقتول را بریده و به خانه ببرم تا به زنم نشان بدهم.

راز سومین جنایت

بازپرس دادسرای جنایی تهران در ادامه همسر مجید را برای تحقیقات به دادسرا احضار کرد که زن جوان سرنخ کشف سومین جنایت همسرش را به پلیس داد.

او به قاضی بستان‌زاده گفت: مجید از چند سال قبل در یک شرکت کار می‌کرد اما مدتی قبل او را اخراج کردند. وقتی تحقیق کردم، متوجه شدم او برای زنان آن شرکت ایجاد مزاحمت می‌کرد. بعد از اخراجش با موتور مسافرکشی می‌کرد تا اینکه پی بردم با دختری به نام معصومه که همکلاسی من بود، رابطه برقرار کرده است. از مجید خواستم به ارتباطش با او پایان دهد و به همین دلیل با او قهر کردم. هفته گذشته مجید با من تماس گرفت و مدعی شد زن جوان را به قتل رسانده و گوش‌های او را برای اثبات ادعایش بریده و به خانه آورده است. ابتدا حرف‌هایش را باور نکردم اما او عکس گوش‌ها را برایم فرستاد.

زن جوان ادامه داد: چند روز قبل مجید مقداری لوازم داخل خودرو و دو دستگاه تلفن همراه را به خانه آورد و مدعی شد این وسایل امانت دوستش است. به موضوع مشکوک شده و به بررسی وسایل پرداختم که روی یکی از تلفن‌های همراه، عکس پسر جوانی را دیدم و روز بعد در خیابان با حجله همان پسر مواجه شدم. اهالی می گفتند این پسر به قتل رسیده و اموالش سرقت شده است. حالا احتمال می دهم قاتل او، همسرم باشد.

اعتراف به قتل

پس از این اظهارات، بازپرس به کارآگاهان ماموریت داد تا درباره‌ قتل پسر جوان از متهم تحقیق کنند. مجید وقتی راز خود را فاش شده دید، به ارتکاب این جنایت هم اعتراف کرد و گفت: با مقتول اختلاف قدیمی داشتم و روز حادثه برای پایان دادن به این اختلاف سوار خودرویش شدم.

پس از طی مسافتی کنار خیابان توقف کرد و با هم درگیر شدیم. من هم با ضربه چاقو او را کشتم و جسدش را در محلی خلوت رها کردم. بعد هم وسایل با ارزش خودرو و تلفن همراه مقتول را سرقت و خودرو را در شهرک ولیعصر پارک کردم.

با این اعترافات، تحقیقات برای افشای دیگر جرایم متهم ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
م-ش
Australia
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
۰
۰
اون موقع بعضی ها میگن اعدام بده به نظرتون با این دیو باید چیكار كرد؟
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها