کفاشیان: امید با خاکپور موفق می‌شود

جام جم ورزشی: رییس فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید، گفت: با اعتقادی که نسبت به خاکپور دارم مطمئنم که در آینده به نتایج خیلی خوبی در تیم ملی امید دست پیدا خواهیم کرد.
کد خبر: ۷۵۰۶۵۲
کفاشیان: امید با خاکپور موفق می‌شود

رییس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: به شخصه به توانمندی بالای محمد خاکپور و سابقه درخشانی که وی قبلا در تمام رده‌های سنی تیم ملی داشته اعتقاد دارم ، مطمئنم که با حضور وی ما می‌توانیم آینده موفقی در تیم ملی امید شاهد باشیم.

وی ادامه داد: یکی از ایده‌های اصلی و مهم خاکپور انتقال بازیکنان تیم ملی امید به تیم بزرگسالان است. در واقع یکی از اهداف مهمی که در پیش‌ گرفته و طی جلساتی که با من و کارلوس کی‌روش در این زمینه داشت، معتقد است که باید با تربیت بازیکنان امید مسیری را برای تیم بزرگسالان از طریق تیم ملی امید فراهم کرد و بتوانیم این مسیر را در آینده نهادینه کنیم تا بتوانیم در آینده از طریق تیم ملی امید پشتوانه‌های خوبی را در تیم بزرگسالان داشته باشیم. با توجه به اطلاعات علمی خاکپور و شایستگی‌های بارزی که وی دارد، من یقین دارم که وی مربی بزرگی است که در آینده می‌تواند تحول بزرگی در تیم ملی امید ایجاد کند.

کفاشیان تصریح کرد: باشگاه‌ها باید در این زمینه به خاکپور کمک کنند و با معرفی استعدادهای خود به تیم ملی امید تلاش کنند که ما در آینده تیم خوبی را در امید داشته باشیم.

وی همچنین در خصوص به تعویق افتادن انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: ما طی 9 ماه گذشته این آمادگی برگزاری انتخابات استان تهران را داشتیم، ولی متاسفانه به دلایل برخی از مسائل این انتخابات برگزار نشد و این بر خلاف اساسنامه است که انتخابات استان تهران تا این لحظه به تعویق افتاده است. طی نشستی که با وزارت ورزش و جوانان در این زمینه خواهیم داشت، به زودی زمان برگزاری انتخابات استان تهران مشخص خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره آخرین وضعیت تیم ملی در آفریقای جنوبی، تصریح کرد: با تمرینات خوبی که بازیکنان تیم ملی در آفریقای جنوبی سپری کرده است و طی یک بازی تدارکاتی که با این تیم داشتند. من یقین دارم با تطبیق شرایط آب و هویی که هم اکنون در آفریقای جنوبی با هوای استرالیا دارند، در استرالیا ما به نتایج قابل قبولی دست پیدا خواهیم کرد، هر چند در این زمینه کادر فنی بهتر می‌توانند نظر دهند.

وی همچنین در رابطه با مطالبات کارلوس کی‌روش، خاطر نشان کرد: در این زمینه طی مذاکراتی که با فیفا داشتیم، قرار است مطالبات وی از طریق منابع مالی فدراسیون در فیفا پرداخت شود.

کفاشیان همچنین در ارزیابی از وضعیت تیم ملی نسبت به سایر تیم‌های دیگر در جام ملت‌های آسیا، گفت: در حال حاضر تیم از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است و با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته این امیدواری وجود دارد طی یک بازی دیگر با آفریقای جنوبی در شرایط آمادگی مطلوبی قرار بگیرد تا بتوانیم در جام ملت‌های آسیا به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: اگر در جام ملت‌های آسیا ما بتوانیم از مرحله گروهی و دور اول حذفی به خوبی عبور کنیم و به مرحله نیمه نهایی راه یابیم، قطعا بازی‌های موفقیت آمیزی را در جام ملت‌ها پشت سر‌گذاشته ایم.

(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها