مشهورترین کودکان دنیای فوتبال+[مجموعه عکس]

جام جم ورزشی: گزارشی جالب درباره مشهورترین کودکان دنیای فوتبال را اینجا بخوانید
کد خبر: ۷۵۰۳۱۰
مشهورترین کودکان دنیای فوتبال+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، اشتباه نکنید، این کودکان فوتبالیست نیستند. شاید آنها به فوتبال علاقه داشته باشند اما شهرتشان به دلیل فوتبالیست بودنشان نیست بلکه به این خاطر است که فرزندان بزرگ ترین ستاره های کنونی دنیای فوتبال هستند. این کودکان به اندازه ستاره های فوتبال شهرت دارند و خیلی خوش شانسند که از همین سن کم نه تنها در ناز و نعمت بزرگ می شوند بلکه شهرت زیادی هم پیدا کرده اند، در واقع شهرت زیاد پدرانشان به آنها هم سرایت پیدا کرده است. سایت اسپورتلوژی گزارشی درباره مشهورترین کودکان دنیای فوتبال معرفی کرده است که برخی از آنها با افزایش شهرت، پایشان به حضور در تبلیغات تلویزیونی هم باز شده است.

لوکا داسیلوا پسر نیمار

نیمار ستاره 22 ساله و برزیلی بارسلونا هنگامی که پدر شد تنها 19 سال داشت. پسر او اکنون سه ساله است اما از آنجایی که پدر و مادرش با هم زندگی نمی کنند کمتر پدر خود را می بیند اما مکرر به اسپانیا سفر دارد. در واقع مادر لوکا داسیلوا دوست ندارد جدا از پسرش زندگی کند بنابراین او را در برزیل نزد خودش نگه داشته است. لوکا در سالی که گذشت یکبار با پدرش در یک تبلیغ تلویزیونی ظاهر شد. جالب اینجاست که این پدر و پسر هیچ شباهتی با یکدیگر ندارند.

کای وین و کلی آنتونی رونی پسران وین رونی

کاپیتان 29 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد دو پسر دارد. پسر بزرگترش کای وین شش ساله است و دومی یعنی کلی آنتونی دو سال دارد. پسران رونی نیز با کمک شهرت پدرشان خیلی زیاد در رسانه ها دیده می شوند. بر اساس گزارشی که چندی پیش در رسانه های بریتانیایی منتشر شد پسران وین رونی در زمره مشهورترین کودکان بریتانیایی قرار دارند.

میلان پیکه پسر جرارد پیکه

وقتی پدر آدم یک فوتبالیست معروف باشد و مادر نیز یکی از مشهورترین خواننده های جهان، شهرت خودش به سراغ آدم می آید، اتفاقی که برای میلان پیکه پسر دو ساله مدافع بارسلونا یعنی جرارد پیکه افتاده است. میلان البته به زودی صاحب یک برادر یا خواهر دیگر می شود اما اکنون یکی از مشهورترین کودکانی است که مکرر در رسانه عکس و مطلبی درباره شان درج می شود. میلان در آغوش مادر مشهورش که آهنگی را می خواست اجرا کند در فینال جام جهانی 2014 بر روی استیج آمد. سایت اسپورتولوژی میلان را مشهورترین کودک دنیای فوتبال معرفی کرده است.

تیاگو مسی پسر لیونل مسی

تیاگو تنها پسر لیونل مسی برنده چهار توپ طلای فوتبال دنیاست. تیاگوی دو سال و نیمه هم یکی از سه کودک مشهور فوتبال است. هواداران مسی امیدوارند تیاگوی کوچک روزی بتواند همانند پدرش به یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های دنیا تبدیل شود. او در سالی که گذشته با کمک پدرش به عضویت رسمی بارسلونا درآمد و هم اکنونی یکی از خردسال ترین اعضای باشگاه بارسلونا محسوب می شود.

جونیور کریستیانو پسر کریستیانو رونالدو

هویت مادر تنها فرزند کریستیانو رونالدو همچنان ناشناخته است. جونیور پسر کریستیانو در سال 2010 به دنیا آمد و کریس رونالدو 10 میلیون پوند به مادر پسرش پرداخت تا ضمن واگذار کردن حضانت پسرش به او هرگز نامی از خود در رسانه ها مطرح نکند و این اتفاق هم افتاد. جونیور کوچک که در مراسم اهدای توپ طلای 2013 پدرش را همراهی کرد هم اکنون از سوی مادربزرگ خود نگهداری می شود.

بروکلین، رومئو، کروز و هارپر بکام فرزندان دیوید بکام

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس چهار فرزند دارد. اولی بروکلین 15 ساله اخیرا با پیوستن به آرسنال حسابی خبر ساز شده است. دومی کروز 11 ساله تبدیل به یکی از بزرگ ترین مدل های دنیای برند و پوشاک شده است. کروز 8 و هارپر سه ساله نیز شهرت زیادی به عنوان فرزندان دیوید بکام دارند به خصوص هارپر که تنها دختر بکام است.

بکام به همراه کروز و هارپر:

رومئو بکام:

بروکلین بکام:

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
Amin
-
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
۰
۳
خوش بحالشون
كیف میكنن از دنیا

نیازمندی ها