jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۹۴۸۸   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

جام جم ورزشی: سرمربی سرخپوشان تهرانی برای نشست با مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی این باشگاه شد اما فردی نبود تا پاسخگوی او باشد.

سرگردانی درخشان در باشگاه پرسپولیس

حمید درخشان صبح امروز (دوشنبه) به باشگاه پرسپولیس رفت تا با مسئولان فعلی این باشکاه دیدار و گفت‌و‌گویی داشته باشد اما به خاطر عدم حضور آنها به نوعی در باشگاه سرگردان شد. نکته قابل توجه اینکه غیر از اعضای هیئت‌مدیره، بهروز منتقمی هم در باشگاه پرسپولیس حضور نداشت تا سرمربی این تیم بتواند با او جلسه‌ای داشته باشد.

حمید درخشان سخت به دنبال این است که لیست خرید و برنامه‌های تیمش را در باشگاه پیگیر شده و برای اجرای آن اقدام کند اما در باشگاه پرسپولیس فردی پاسخگوی او نیست. این مربی در تازه‌ترین مصاحبه خود مدعی شده بود دیگر نمی‌تواند با شرایط باشگاه پرسپولیس کنار بیاید و شاید تصمیم به جدایی بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها