jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۰۴۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۵

جام جم ورزشی: فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی در پایان فصل گذشته به جرم "گل نزن" بودن به میلان تبعید شد.

تقاضای یک مهاجم گل نزن از مورینیو/کاریکاتور

به گزارش جام جم ورزشی ، آمار گلزنی های تورس در چلسی اصلا راضی کننده نبود تا باشگاه چلسی با اعلام موافقت سرمربی این تیم یعنی خوزه مورینیو ، تورس را به صورت قرضی به میلان بفرستد. اما تورس در میلان هم برای گلزنی موفق نیست و از طرفی تمایل دارد به چلسی برگردد تا دوباره بتواند در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود. او گویا پیغام هایی هم برای مورینیو فرستاده اما سرمربی چلسی راضی نمی شود که نمی شود.

در کاریکاتور زیر تورس در جزیره ای به نام میلان تنها افتاده و حالا مدام برای مورینیو پیغام می فرستد، پیغام هایی که همگی بی پاسخ هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر