jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۸۵۸۲   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۱

مجید یاسر گفت: "اسب سفید پادشاه" با بازی الناز شاکردوست به معضلات اجتماعی امروز و تمام دغدغه‌ها و آرزوهای دختران امروزی می‌پردازد.

الناز شاکردوست سوار بر «اسب سفید پادشاه» در راه جشنواره فجر

«مجید یاسر» تهیه کننده و بازیگر فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» در خصوص مراحل تولید این اثر گفت: من به اتفاق «محمدحسین لطیفی» تهیه کنندگی این اثر را به عهده دارم و البته به لطف لطیفی یکی از شخصیت‌های این اثر به من سپرده شد.

وی ادامه داد: «اسب سفید پادشاه» قصه دختری ۲۴ ساله به نام مریم را روایت می‌کند که نقش آن را «الناز شاکردوست» بازی می‌کند.

«یاسر» تصریح کرد: موضوع این فیلم به معضلات اجتماعی امروز و تمام دغدغه‌ها و آرزوهایی می‌پردازد که خواسته و ناخواسته برای دختران امروزی غیرممکن شده و این افراد ناخواسته درگیر جریاناتی می‌شوند که زندگیشان را نابود می‌کند.

«یاسر» اظهار داشت: «اسب سفید پادشاه» به امید خدا با نگاه کار‌شناسانه و خردمندانه «محمدحسین لطیفی» خوب از آب در می‌آید و به طور قطع در جشنواره امسال حرفی برای گفتن خواهد داشت.

وی در خصوص نقش خود در این اثر عنوان کرد: من نقش اصلی این اثر را ایفا می‌کنم؛ در واقع در جایی که «الناز شاکردوست» پس از آزادی از زندان در پی پیداکردن همسر خود است؛ من به عنوان دوست همسرش به وی کمک می‌کنم.

«یاسر» اظهار داشت: این فیلم پس از ۸ سال دوری «لطیفی» از سینما و پس از آخرین اثر وی با نام «روز سوم» ساخته می‌شود و بالغ بر ۲۰ لوکیشن پراکنده در سطح شهر دارد و ۸ روز هم در شمال فیلمبرداری خواهیم داشت.

وی افزود: پروداکشن و مرحله تولید این اثر با توجه به شرایط آب و هوایی سخت خواهد بود، ولی این همه سختی برای ساخت چنین اثری ارزش دارد؛ به امید خدا این فیلم به سی و سومین جشنواره فیلم فجر خواهد رسید.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» به کارگردانی «محدحسین لطیفی» با بازیگرانی چون الناز شاکردوست، مجید یاسر، فرهاد قائمیان و گلاره عباسی برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر