jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۹۹۳   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: قرعه کشی و گروه بندی رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی برگزار و حریفان تیم های ملی کشورمان مشخص شد.

همگروهی والیبال ایران با رژیم صهیونیستی

بر اساس اعلام سازمان ساحلی کشورمان، روز گذشته (سه شنبه) پس از صعود هر دو تیم ملی الف وب والیبال ساحلی کشورمان به تور جهانی در آفریقای جنوبی، مراسم قرعه کشی و گروه بندی این رقابت ها برگزار شد و حریفان دو نماینده کشورمان مشخص شدند.

بر این اساس تیم والیبال ساحلی الف کشورمان متشکل از صابر هوشمند و بهمن سالمی که روز گذشته با پیروزی برابر نماینده میزبان جواز حضور در این رقابت ها را کسب کرد و مورد تحسین سایت فدراسیون جهانی والیبال هم قرار گرفت، با تیم های نروژ، اسپانیا و رژیم اشغالگر قدس همگروه شدند و تیم ملی ب کشورمان متشکل از ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزاعلی هم که با قانون لاکی لوزر به این رقابت ها راه پیدا کردند، می بایست در گروه خود با تیم های اتریش، انگلیس و هلند مسابقه دهند.

این رقابت ها با شرکت ۳۲ تیم در هشت گروه از صبح امروز چهارشنبه به وقت به محلی آغاز می شود و تیم های الف و ب کشورمان به ترتیب به مصاف اسپانیا و هلند خواهند رفت.(خبرگزاری دانشجو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها