jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۹۴۹   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۴

جام جم ورزشی: دیشب لیورپول از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. این تلخ ترین و غم انگیزترین اتفاق ممکن برای لیورپولی ها بود چرا که این حذف شدن تبعات بدی برای تیم محبوب بندرنشین دارد.

غم انگیزترین شب لیورپولی ها+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، لیورپول با تساوی خانگی مقابل بازل سوئیس شانس صعود به مرحله بعد را از دست داد و حذف شد. استیون جرارد کاپیتان لیورپولی ها را شاید دیگر در لیگ قهرمانان اروپا نبینیم. او و تیمش از دور رقابتهای این فصل حذف شدند و از سویی بعید به نظر می رسد این تیم بتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را بگیرد چون در لیگ برتر هم خوب نتیجه نمی گیرد. جرارد نیز 34 سال دارد و از همین اکنون اخبار زیادی درباره خداحافظی وی از فوتبال شنیده می شود و به همین دلایل است که حذف لیورپول از دور رقابت های اروپایی برای هواداران این تیم بسیار غم انگیز بود البته لیورپول هنوز سهمیه لیگ اروپا را دارد.

تصاویری از شب جذف لیورپول را می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر