jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۵۷۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: منچسترسیتی یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین آکادمی های فوتبال دنیا را افتتاح کرد.

کمپ 200 میلیون پوندی منچستر‌سیتی+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، منچستر‌سیتی چند سالی است با منابع مالی شیخ منصور تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر فوتبال جهان شده است. این باشگاه انگلیسی روز گذشته آکادمی مجهز و بسیار گران قیمت خود را افتتاح کرد که 80 هکتار مساحت دارد و شامل 16 زمین تمرینی است. بر اساس گزارش ها بیش از 200 میلیون پوند صرف ساخت این مجموعه شده است.

خلدون مبارک، رئیس باشگاه منچسترسیتی در این باره گفت شیخ منصور در ابتدای حضورش در جمع همشهرِی‌ها در پاییز 2008 رویاهایی برای آینده این باشگاه داشت. او قول داد تا شرایطی را برای پرورش استعدادهای جوان فراهم کند و افتتاح این پروژه یک گام مهم برای ماست. باشگاه منچستر‌سیتی به دنبال قهرمانی‌های زیادی در اروپاست و ما امیدواریم که بتوانیم به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسیم.

در ادامه تصاویری از این آکادمی شگفت انگیز را می بینید، این آکادمی به عنوان پیشرفته ترین آکادمی فوتبال دنیا شناخته می شود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر