محسن تنابنده به عنوان اولین تجربه کارگردانی سینمایی‌اش اثری با عنوان «گینس» را می سازد؛ فیلمی که رضا عطاران یکی از نقش‌های اصلی آن را بازی خواهد کرد.
کد خبر: ۷۴۶۸۰۲
رضا عطاران و «نقی» در پرورشگاه شترمرغ
تنابنده که چند سالی بود به دنبال ساخت اولین اثر خود در مقام کارگردان بود و البته اتودهایی هم در آثاری چون "لامپ 100" و "پایتخت" زده بود، پروانه ساخت اثری به نام "گینس" را گرفته و هفته آینده آن را کلید خواهد زد.

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1393/9/15/409362_245.jpg


برطبق اطلاعات ارائه شده در "تماشاگران امروز" تهیه کننده "گینس" سعید ملکان است که بیشتر به عنوان گریمور شناخته میشود اما در سالهای اخیر کوشیده در عرصه تهیه کنندگی هم تجربیاتی کسب کند.

مثلث عطاران-تنابنده-مهرانفر

حسن زاهدی صدابردار "گینس" است، مرتضی غفوری مدریریت فیلمبرداری کار را برعهده خواهد داشت و تنابنده که فیلمنامه را نیز خودش نوشته نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

نقش روبروی تنابنده را عطاران برعهده دارد و این فیلم یک بازیگر اصلی دیگر هم خواهد داشت که به احتمال زیاد احمد مهرانفر است و به نحوی در رأس آن یک مثلث بازیگری قرار دارد.

فیلمبرداری در پرورشگاه شترمرغ
اولین نماهای "گینس" ظرف هفته آینده در باقرشهر ورامین و در یک پرورشگاه شترمرغ کلید خواهد خورد. شنیده ها حکایت از آن دارند که "گینس" اثری است کاملا جدی است و با آنچه پیشتر از تنابنده دیده ایم شباهت ندارد. (خبرگزاری میزان به نقل از هفته نامه تماشاگران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
روح الله
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
۰
۰
رضا جون به جون خودم خیلی میخامت
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها