jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۶۳۳۴   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

مادر عموپورنگ درباره فرزندش به خانواده سبز گفته است: از این که می‌بینم داریوش به جایی رسیده که آن‌قدر مردم بهش لطف دارند، واقعا خدا را شکر می‌کنم. همیشه از جدم خواسته‌ام کمکش کند تا بتواند از عهده این مسئولیت سنگین برآید.

ولی خب هیچ وقت تا به حال نشده جایی بروم و بگویم من مادر عموپورنگ هستم. لزومی به این کار ندیده‌ام. ولی تا به حال بارها پیش آمده برای خرید به جایی رفته‌ام که تلویزیون روشن بوده و برنامه‌اش پخش می‌شده و در دلم قربان صدقه‌اش رفته‌ام، اما چیزی نگفته‌ام. وقتی هم می‌بینم دیگران از او در آن شرایط تعریف می‌کنند و می‌گویند «چقدر با انرژی است» فوری به خانه می‌آیم، برایش اسپند دود می‌کنم تا چشم نخورد. او در ادامه گفته است: در محله‌مان با اکثر همسایه‌ها دوست و رفیق هستیم. خیلی از آنها به واسطه این که سادات هستم به من لطف زیادی دارند. به همین خاطر بعد از معروفیت داریوش نخواستم محله‌مان را عوض کنیم به بالای شهر برویم. بعضی وقت‌ها که داریوش سر کار است و در خانه نیست، همسایه‌ها لطف دارند به خانه ما می‌آیند و در کارهای خانه حتی به من کمک می‌کنند. او همچنین درباره ویژگی‌های رفتاری فرزندش در خانه گفته است: انصافا هر کاری که از دستش بر بیاید در خانه برای من انجام می‌دهد، از جمع و جور کردن خانه بگیر تا جاروبرقی و نظافت... تنها چیزی که اجازه نمی‌دهم انجام بدهد شستن ظرف‌هاست، چون من در این زمینه حسابی وسواسی هستم و دوست دارم کارهایی این‌چنینی را خودم انجام بدهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر