jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۴۶۲۴۷   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۹

چرا با بغض و دعوا یادآوری می کنیم که اشتباه کردیم؟

مهناز افشار: تخصص پزشکی ندارم؛ ولی نگرانم

مهناز افشار بازیگر سینمای ایران که به خاطر اظهار نظر در امور مربوط به سلامتی مورد انتقاد قرار گرفته بود با انتشار مطلبی در صفحه شخصی به منتقدان خود پاسخ گفت.

مهناز افشار:  تخصص پزشکی ندارم؛ ولی نگرانم

این بازیگر سینمای ایران نوشته است:

با احترام
گفتند شده چند سایت ، خبری مبنی بر تخصص نداشتن من و عده ای در ارتباط با امور بهداشت، پارافین، سرطان، گذاشته اند.

کاملا این بخش از گفته هایشان متین است که من و این عزیزان تخصص نداریم اما این حق را بدهید که در این روزهای پر از آلودگی صوتی ، پارازیت ، آلودگی هوا ، خطر موادهای نگهدارنده غذایی و غیره ، خیلی بیشتر از گذشته نگران سلامتی خود و خانواده هایمان و همه باشیم.

من هم چون دیگر عزیزان مطلع شدم و حتما که نگران سلامتی مادر و خواهر ، برادرانم و فرزندانشون و همه می‌شوم .

حرفتان درست، بهتر است در بخشی که تخصص دارم اظهار نظر کنم، اما بی شک می‌توانم اطلاع رسانی انجام بدم و اگر شما عزیزان متن من را از سر صبر خوانده بودید نوشته بودم، من متخصص نیستم و امیدوارم اشتباه کرده باشیم .

حق بدهید در این یک ماه عزیزانی چون آقای مرتضی پاشایی از سرطان از دست دادیم، آقای عظیم جوانروح ، آقای مجید بهرامی و من هم یکی از اقوام بسیار عزیزم را بر اثر سرطان از دست دادم.

به کجا چنین شتابان

چرا اینقدر عصبانی و خشمگین ؟؟؟

چرا با بغض و دعوا یادآوری می‌کنیم که اشتباه کردیم ، این شکل اعتراض و حتی نقد یک جنگ نا برابر و بی نتیجه است که فقط خود آنان که پر از خشم هستند را آزار خواهد داد .

من هم چون شما امیدوارم این اشتباه بوده و این مواد سفید از لایه محافظ سیب است .

من هیچوقت نخواسته و نخواهم خواست که حواشی و اخبار تلخ را رواج بدهم ، چه خوب می‌شود هر بار که خواستیم به هم متذکر اشتباهات هم شویم ، کمی نرم تر ، بی غرض تر بدور از تسویه حساب شخصی و کمی منصف تر باشیم و بی شک من و امثال من متوجه خواهیم شد و تاثیر خواهیم گرفت .

به امید اینکه دلسوزی برای همنوع ، تخصص همه ما باشد .

و در اخر احتیاط شرط عقل است. (جام جم سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها