jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۹۴۵   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم امید به احتمال زیاد یکی از این دو نفر خواهد بود: هومن افاضلی یا محمد مایلی کهن.

دو گزینه محتمل سرمربیگری امید: افاضلی و مایلی کهن

فدراسیون فوتبال که بعد از انتخاب گزینه های داخلی برای هدایت تیم امید یکدفعه سراغ زلاتکو کرانچار رفته بود و با این مربی کروات به توافق رسیده بود، حالا باید دوباره سراغ گزینه های داخلی اش برود.
محمد مایلی کهن، حسین فرکی، علیرضا منصوریان، یحیی گل محمدی و هومن افاضلی گزینه های داخلی فدراسیون فوتبال بوده اند.
امروز آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال از بررسی مجدد رزومه این مربیان خبر داده است.
حسین فرکی به عنوان گزینه مورد نظر وزارت ورزش، البته علاقه ای به سرمربیگری تیم امید ندارد ضمن آنکه باشگاه سپاهان هم قطعا اجازه جدایی به سرمربی اش را نمی دهد. این موضوعی است که در مورد یحیی گل محمدی و علیرضا منصوریان هم صدق می کند.
با این حساب تنها دو نام می ماند. یکی هومن افاضلی که گفته حاضر نیست دیگر به عنوان نفر دوم در تیم امید کار کند و شناخت خوبش از تیم امید باعث شده که گزینه نسبتا مناسبی برای هدایت این تیم محسوب شود.
گزینه دیگر هم محمد مایلی کهن است که البته دفعه گذشته که نامش مطرح شد، مجبور بود به زندان برود تا بابت این موضوع گلایه کند اما حالا مایلی کهن هیچ مشکلی برای هدایت این تیم ندارد و باید دید فدراسیون فوتبال هدایت تیم امید را به کدام مربی خواهد سپرد.

(ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر