jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۴۲۵   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۲

جام جم ورزشی: ستاره‌های نسل جام جهانی 98 را اینجا ببینید.

سلفی با ستاره‌های نسل 98 +عکس

به گزارش جام جم ورزشی، البته "نسل جام جهانی 98" عبارتی نیست که فقط به فوتبال ما اطلاق شود، این عبارت برای بسیاری تداعی گر نام هایی همچون علی دایی، احمدرضا عابدزاده، خداداد عزیزی و ... است اما این‌بار نه تیم ملی ایران که تیم ملی فرانسه با ستاره های قدیمی‌اش مد نظر است، تیمی که در جام جهانی 98 فرانسه با شکست سه بر صفر برزیل در فینال قهرمان شد.

زین‌الدین زیدان اسطوره فوتبال فرانسه که در آن فینال رویایی دو گل از سه گل فرانسه را زد این عکس دسته جمعی را بر روی اینستاگرام خود قرار داده است. در این عکس تمام ستاره های آن زمان تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی که گرد پیری بر چهره همه آنها نشسته را می بینید.

ستاره‌های فرانسه 16 سال پس از آن فینال رویایی:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها