jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۴۲۵   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۲

جام جم ورزشی: ستاره‌های نسل جام جهانی 98 را اینجا ببینید.

سلفی با ستاره‌های نسل 98 +عکس

به گزارش جام جم ورزشی، البته "نسل جام جهانی 98" عبارتی نیست که فقط به فوتبال ما اطلاق شود، این عبارت برای بسیاری تداعی گر نام هایی همچون علی دایی، احمدرضا عابدزاده، خداداد عزیزی و ... است اما این‌بار نه تیم ملی ایران که تیم ملی فرانسه با ستاره های قدیمی‌اش مد نظر است، تیمی که در جام جهانی 98 فرانسه با شکست سه بر صفر برزیل در فینال قهرمان شد.

زین‌الدین زیدان اسطوره فوتبال فرانسه که در آن فینال رویایی دو گل از سه گل فرانسه را زد این عکس دسته جمعی را بر روی اینستاگرام خود قرار داده است. در این عکس تمام ستاره های آن زمان تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی که گرد پیری بر چهره همه آنها نشسته را می بینید.

ستاره‌های فرانسه 16 سال پس از آن فینال رویایی:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر