jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۵۱۱۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۰

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون که چند وقتی است خودش چادری شده با حضور در محافل مختلف زنان ایرانی را به استفاده از حجاب «چادر» تشویق می‌کند. او در آخرین اقدامش موفق شد شهربانو و سهیلا منصوریان، خواهران قهرمان ورزش وشوو را چادری کند.

«الهام چرخنده» دو زن ورزشکار را چادری کرد/ عکس

چرخنده که جدیدا نام خانوادگی اش را به «زهرایی» تغییر داده در جدیدترین مطلب اینستاگرامی اش نوشته است: «سلام ....نیم نگاه حضرت زهرا(س) تعجب ندارد !!! . درست دو روز بعد از دیدار با قهرمانا، شهربانو بهم زنگ زد .. صداش مثل همیشه توش یک عالمه حیا و قدرت بود ... . جانم دخترم، چی؟ "صدات قطع و وصل میشه ! . گفتم ، یه خواهش دارم نگید نه ! چشم ! ولی نباید بدونم قهرمانا از الهام چی می‌خوان ؟! . پشت فرمون بودم .از چیزی که می‌شنیدم دوباره قلبم آکنده از تضاد شادی و بغض تحسین و غرور بود .. . الو صدامو دارید ؟! . بله می‌شنوم .. فکراتونو کردید ؟! شماها ورزشکارید سختتون نیست ؟! جلو دست وپاتون رو نمی‌گیره ؟! جو زده نشدید؟! این راه سخته ها، شاید در ظاهر طرفدارانتون رو از دست بدیدا ؟! دیگه نگذاشت ادامه بدم .... ... یک کلمه .. می‌خوایم زهرایی شیم.. می‌خوایم چادری شیم ..یا علی ؟ علی علی ..... ******خواهران قهرمان ورزش وشوو. شهربانو و سهیلا منصوریان ...بعد از تقدیم مدال طلای جهانی خود به رهبر عزیزمان تاج بندگی را بر سر کردند .....مبارکمان بادا ».

/Media/Image/1393/09/11/635531393129271822.jpg

/Media/Image/1393/09/11/635531393191113558.jpg

الهام چرخنده چندی پیش با حضور در ویژه برنامه شبکه نور در مرکز صدا و سیمای استان قم انگشتر، تسبیح و ساعت خود را به حراج نیکوکاری گذاشت. همچنین در این برنامه اتفاقی رخ داد که الهام چرخنده چادری شدن خود را با گفتن جمله «لبیک یا حضرت معصومه» رسما مقابل دوربین پخش زنده اعلام کرد. (جام‌جم سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
سلام آفرین برشما زن مسلمان سركارخانم چرخنده
۰
۰
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
خدایی عكس های بی حجاب و مبتذل این خانوم را در گوگل جستجو كنید ....میبینید فقط تظاهره
۰
۰
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
حالم بهم میخوره چقدر ریا
۰
۰
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
یعنی چی كه دكان باز كرده......!!!
شرم آوره اسمتونم میذارید مسلمون شیعه علی (ع)...........؟!
درصدی رو به این فكر كنیم زمان حضرت علی (ع) و حضرت محمد(ص) باشه آیا این بزرگواران با كسانی كه بعد سالها زندگی بظاهر سطحی به حقیقت خود و زرق و برق پوچ این دنیا پی برده اند اینگونه كه ما برخورد كرده ایم رفتار می كردند؟؟؟؟
مگر رسم مسلمانی را نمیدانیم پس چرا مسلمان وار برخورد نمی كنیم؟
هر آدمی گمگشته ی مسیرهایی ست كه پیش پای اوست یكی زود راهش را می یابد و یكی دیر و وای به حال آن كسی كه هیچگاه مسیرش را نیابد
چرا به خود غره می شویم و مبرا می دانیم از زشتی ها ..........
مگر ما اشتباه نكردیم تنها فرقمان با خانم چرخنده در این است كه او زمان هایی را در دید دوربین و هزاران چشم بوده اما الان چشم بصیر خدا را بیناتر از چشم تنگ نظر برخی سطحی نگرها می داند
وقعا ایشان با این تغییر چه منافع این دنیایی را می توان صاحب شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادمان باشد ایشان در برنامه سال تحویل با همان پوشش سابقش ساده و بی تكلف جلوی دوربین ارادت خودش را به رهبر كشور و امام علی (ع) اعلام نمود اما دقیقا چند روز بعد عده ای مریض الاحوال در خیابان به ماشین او حمله كرده و شیشه ها را شكستند
این رفتار وقیحانه شایسته یك مسلمان ایرانی است ؟
اما سكوت كرد و باور خوش را پذیرفت
ایشان نقش بازی نمی كنند و خود واقعی شان را تازه پیدا كردند
نباید گستاخانه برانیم او را.
و بدانیم این چادری كردن ها بی شك كار ایشان نیست و هیچ اجباری را ادعا نكردند تنها تاثیرپذیری خود جوانان از حقایق بوده
و تمام رفتارها و صحبت هایشان فارغ از ریاست
كاش به خودمان بیاییم و زود قضاوت نكنیم
۰
۰
مریم
Austria
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
مگر چادری و غیر چادری داریم چرا اینقدر نفاق بین مردم إیجاد میكنید و خبر رسانی میكنید مگر ظاهر أشخاص دلیل درست بودنشون است دست ازاین كارها بردارید ! !
۰
۰
تف تو ریا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
خدا شفا بده!!!!!!
۰
۰
محمدشیردل
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
ماشالله به این شیر زن.كاش همه دختران و زنان ایران به ارزش حجاب و ارزش یك زن كه در حجابش هست و هیچ پسری هم نیست كه به دختر باحجاب چپ نگاه كنه پی ببرند تا از این هرزه گی هایی كه جوونهای ما بهش دچار شدند در امان بمانیم.
۰
۰
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
احسنت خانم چرخنده . محكم وایستا تا چشمه حسودان كور بشه .... خانمهای متشخص چادری زیادن تو ایران . این بدحجابهای بیمار كم اند .
۰
۰
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
چادر گذاشتن كه تبریك نداره !!!!! هر كی آزاده كه طرز پوشش خودشو انتخاب كنه .
۰
۰
مهرنوش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۱
عزیزم همین آزادی آزادی كه میگین دنیاروبه لجن كشونده اگه ی نگاهی به آماروحشت ناك طلاق بندازی می فهمی من خودم كسایی رو دیدم كه زندگیشون فقط به خاطراین خراب شده كه آقاهه عاشق ی خانم دیگه شده این اسمش آزادی نیست هواپرستیه زن تودنیای ماشده عروسك خیمه شب بازی
شش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
خیلی ها اجرای این خانوم رو توی شبكه ی ماهواره ای مهاجر یادشون نمیاد انگار. حقا فامیلت بهت میاد بزار چرخنده بمونه.میترسم باز بچرخه.
۰
۰
شكوفه ومرجان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
حجاب داشتن كه به حرف نیست
۰
۰
علی
United States
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
افرین بر خانم چرخنده همه ی كارهاش خدایی و درسته . چشم بدحجاب های عقده ای ندید پدید بتركه . این را همه جا رسانه ای كنید . البته كم نیستند چادری ها خیلی زیادن ولی خانم چرخنده چادری هستند كه كار زینبی میكنن و این تقدیر رسانه ای شدن داره . بتركه چشم حسودان. بازیگرانه دیگر تشخص و فرهنگ را از خانم چرخنده یاد بگیرند . خانم چرخنده ی عزیز از یاوه گوییهای بعضی ها ناراحت نشید چون حسودند نمیتونن موفقیت شما را ببینن .
۰
۰
حسن
United States
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
خانمهای چادری زیادن تو كشور ولی چادری كه فرهنگ سازی كنه كمه . خانم چرخنده كارهاش جای تحسین داره . اره اگه كارش ریاست بزار ریا كنه به شما چه؟ شما هم بلدی برو ریا كن درضمن من خانم چرخنده رو از خیلی سالها پیش میشناختم.
۰
۰
زهرایی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
]درسته چادری شدن زهرایی شدن نیست. ولی الگوشدن برای خوب بودن و امر به معروف خودش زهرایی شدنه كه من یكی مطمطنم حضرت زهرا به خانم چرخنده افتخار میكنه مثل ما.به قول خانم چرخنده هركی موافقه یاعلی.
۰
۰

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر