jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۵۲   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۳

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با توجه به اشتباهی که نیلسون انجام داد، سوشا مکانی در بازی با ذوب آهن دروازه‌بان خواهد بود.

2 بازیکن جدید دیگر در راه پرسپولیس/ نیلسون نیمکت نشین شد

حمید درخشان درباره شکست پرسپولیس مقابل نفت تهران، اظهار کرد: ما در هفته‌های گذشته روند رو به رشدی داشتیم و نتایج خوبی را هم کسب کردیم. روز گذشته هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و همه می دانند که مستحق باخت نبودیم.

وی افزود: تیم من فوتبال زیبایی بازی می‌کند و فرصت‌های گلزنی زیادی خلق می‌کند. ما در بازی مقابل نفت روی اشتباه‌های بچگانه گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. ان‌شاءالله تمرین کرده و در بازی‌های آینده این نقیصه را برطرف می‌کنیم تا بازیکنانمان کمتر اشتباه کنند.

درخشان درباره نیلسون هم گفت: دیدید که نیلسون اشتباه‌های بدی را انجام داد و باعث شکست تیم ما شد اما اشتباه در فوتبال صورت می‌گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی با ذوب آهن چه کسی درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت، گفت: با توجه به اشتباهایی که نیلسون انجام داد، سوشا مکانی در این بازی دروازه‌بان ما خواهد بود.

درخشان در واکنش پخش فایل صوتی‌اش از سوی نعیم سعداوی در برنامه «90» گفت: در روزهای آینده پرینت مکالمات را گرفته و به همه ثابت می‌کنم که من با بازیکن فولاد تماسی نگرفته‌ام. بعد از این که این موضوع را به فولادی‌ها به اثبات رساندم، پرینت تماس‌هایم را رسانه‌ای خواهم کرد.

وی درباره جذب بازیکن جدید هم گفت: یکی، دو بازیکن جدید دیگر مدنظر داریم که به جمع مان اضافه کنیم اما فعلا نمی‌توانم نام آنها را مطرح کنم. اجازه دهید حضور آنها قطعی شود پس از آن نام آنها را می گویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها